Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött, de pozitív a teszt....

Megjött, de pozitív a teszt. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Ugyan a megszokott komolyabb görcsök nélkül, de a szokványos színben, erősségben megjött. Nagyjából poénból lőttem el egy kínai filléres tesztet egy reggel miután megérkezett a csomag. Halványan ugyan, de pozitív lett. Ez nem hagyott nyugodni, úgyhogy vettem 3 féle tesztet egy drogériában és kb. két nappal később azok is két csíkosak. Sokkolódtam. Terveztük, de azt vártam, hogy egyértelmű jelként el fog maradni a menzeszem, beletörődtem, amikor megjött. Talán a görcsökön felül annyi különbség volt, hogy 1-2 nappal gyorsabban vége lett (5-6 nap helyett 3-4 nap) és a szokottnál is sokkal többet jártam pisilni az utolsó napokban. Most ez hogy lehet? Járt más is így? Mikor mentetek orvoshoz?
2020. szept. 18. 19:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy volt, h 1napot késett, nagyon halvány pozi volt (alig eszreveheto), estere megjott de rendesen, viszont csak 2napig volt meg az 5helyet. 3.nap csináltam tesztet, erős pozi lett. Most itt szuszog mellettem! :) ja és a kövi mensi már elmaradt
2020. szept. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Jajj de jó. Megijesztettetek, de akkor van remény. :) Az early predi 5 nappal a nem várt előtt teljesen hófehér volt. Most semmilyen tünetem nincs (már nincs meg), csak azóta kb. 2-3 féle egymást követő reggeli pozitív tesztem. Keddre kaptam időpontot a dokimhoz. Azt mondta nem biztos, hogy tud bármit is nyilatkozni babával kapcsolatban, de megnézi, hogy minden rendben van-e.
2020. szept. 20. 10:28
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
A remeny hal meg utoljara!! Drukkolok! Ird meg mi lesz majd!! 🤗
2020. szept. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
voltál dokinál kérdező?
2020. szept. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne. Remélem minden rendben veled kérdező :)
2020. szept. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok. Nem igazán jutottam előrébb, a doki semmit nem tudott megállapítani, csak hogy "rendben vagyok". Az uh-n nem látott semmit. Elküldött vérvételre és 2 hét múlva megyek vissza kontrollra. Ha esetleg még is lenne baba valahol (ezt így mondta szó szerint sajnos), akkor 2 hét múlva már biztosan látjuk. Egyébként azóta is teszteltem és egy kivételével mind pozitív lett.
2020. szept. 25. 09:03
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként mennyire pozitív? Mert azt írod, hogy egy kivételével... ennyi idő után terhesség esetén ráadásul mensivel egybekötve leugrana minden tesztről a csík... ha csak halványka akkor valami egyéb gond lehet, vérvétel eredményed van már? Kétszer kellene menni két nap eltéréssel abból egyből minden kiderül. Tehát nem kell két hetet várnod, ha magas a hcg és és a második eredmény szinte a duplája akkor van remény, ha nem akkor itt valami egyéb gond lehet.


Fura ez a egy teszt negatív a többi pozitív dolog, ha terhesség van nincs az a teszt ami ki ne mutatná.


Minden jót kívánok.

2020. szept. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Eléggé pozitív volt mind. A dokim azt mondta ne akadjak fenn az egy negatívon, látott már a világ ennél cifrábbat, a vérvétel tuti lesz. Nem voltam még, egyelőre ott tartunk, hogy be sem jutok "sztk" alapon a laborba úgy néz ki, szóval lassan feladom a próbálkozást és elmegyek magán laborba inkább... Én nem tudom máshol mivan, de őrület ami ezen a környéken megy.

Igyekszem nem aggódni egyébként. Ha baba, akkor nagyon boldogok leszünk, ha nem, akkor sincs nagy baj, csak jó lenne biztosat tudni, illetve biztosan tudni, hogyha baba, akkor jó helyen tapadt meg.

2020. szept. 25. 09:36
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Óóó én már 3 éve se mentem sztk-ba vérvétel miatt XD Miután missed ab-om lett magas tsh miatt.. ami eredmény addigra lett kész mire már a műtéten is túl voltam... magán aznapi eredmény, és ha kell egyből kap az ember kezelést az eredmény alapján a dokitól.


HCG vérvétel olcsóbb, mint a digitális clearblue teszt. Nem is értem miért tesztelgetünk xD


De gyors jelentkezz időpontra, mert múltkor pl a centrumlabhoz csak két hét múlvára kaptam volna időpontot, a synlabhoz meg 4 nap múlvára kaptam. Maximum lemondod, de ha teheted még ma foglalj időpontot online. Az a biztos.


17-es vagyok egyébként. A tesztjeidre visszatérve, ha erős két csíkosak, akkor valami pedig gyanús. Csak nem értem a doki miért nem látott semmit. Már egy hete írtad ki a kérdést sőt a mensid is megvolt előtte, tehát már jócskán terhes lehetsz, legalább egy felritkulásnak illett volna látszódnia, persze, csak, ha volt esze és hüvelyi uh-t csinált. Jaj, nagyon drukkolok, hogy csak bújkáljon a csodababa. Kitartás, én már tuti bediliztem volna :D

2020. szept. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Most lefoglal az sztk útvesztő, azon dilizek. :D Egyébként mindig mindenben (kivétel nőgyógyász) megpróbálom a hagyományos utat, de 90%-ban feladom. És persze mindig mérgelődöm hetekig utána, hogy mi a fenének fizetek én ennyi egészségügyi hozzájárulást meg anyámkínját, ha soha nem tudom kihasználni. Mindegy mennyibe kerül a magánút, nekem ez elvi kérdés... :D Persze az idegrendszerem védelme érdekében lehet bele kéne nyugodnom ebbe.

Az a baj, hogy úgy vettem ki a doki hozzáállásából és szavaiból, hogy ő is vakarja a fejét, mert ha baba lenne, már valami jelét látnia kéne valahol. Nekem a vizsgálat óta nagyon erős megérzésem, hogyha ez baba, akkor nem jó helyen van. Persze ő nem riogatott, nem is áltatott, végig semlegesen fogalmazott, én meg akkor jobbnak láttam nem kihúzni belőle bármit is, amit nem is tudom, hogy akarok-e tudni.

2020. szept. 25. 11:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!