Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött, de pozitív a teszt....

Megjött, de pozitív a teszt. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Ugyan a megszokott komolyabb görcsök nélkül, de a szokványos színben, erősségben megjött. Nagyjából poénból lőttem el egy kínai filléres tesztet egy reggel miután megérkezett a csomag. Halványan ugyan, de pozitív lett. Ez nem hagyott nyugodni, úgyhogy vettem 3 féle tesztet egy drogériában és kb. két nappal később azok is két csíkosak. Sokkolódtam. Terveztük, de azt vártam, hogy egyértelmű jelként el fog maradni a menzeszem, beletörődtem, amikor megjött. Talán a görcsökön felül annyi különbség volt, hogy 1-2 nappal gyorsabban vége lett (5-6 nap helyett 3-4 nap) és a szokottnál is sokkal többet jártam pisilni az utolsó napokban. Most ez hogy lehet? Járt más is így? Mikor mentetek orvoshoz?
2020. szept. 18. 19:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen aterzem amit írsz kérdező!!! Ugyanigy voltam en is lanyom elott. Mara mar meg se probalom :( de attol ha hallok, vagy latok ilyet, ugyanugy felidegelem magam :D nekem az sztks doki 6hetesen (verzes miatt ugyeleten) nem hallotta a szivverest.ra 2 napra mikor a sajat dokim fogadott, kialadt,hogy mi az, hogy nem hallottak 6 hetesen :D mar en se ertem ezeket. Nagyon remelem vegre kiderül mi a helyzet,es pozitiv lesz a sztorid vege!!❤
2020. szept. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelyi vagy hasi uht csinált?
2020. szept. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mi történt végül kérdező?
2020. okt. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!