Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki akinek van siker-storyj...

Valaki akinek van siker-storyja? Görcsölt, fájt a dereka, kemény pms tünetek és mégse jött meg és baba lett?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jó lenne egy-két ilyen történetet olvasni ahol minden jel arra utalt, hogy meg fog jönni és mégis baba lett belőle! Sorstársaimmal akik minden hónapban izgulunk e miatt szívesen olvasnánk azt hiszem😇

#terhesség #görcs #PMS #próbálkozás #Így is sikerült #Baba lett
2020. szept. 19. 19:08
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
84%
Senki nem beszélt lh tesztekről, meg a többiről. Igencsak bunkó ez a stílus, abba nem gondolsz bele, hogy sokaknak szinte csak álom egy gyerek, hosszú hónapokig, évekig próbálkoznak, hogy összejöjjön? Egy kis együttérzés kellene csak nekik, meg támasz, remény, hogy nem azért görcsöl feltétlenül, mert meg fog jönni.
2020. szept. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
2%
Ha valami miatt nincs baba az tuti hogy fizikális és mentális probléma aminek utána kell járni megoldani és ennyi. Nem kell ide semmi együttérzés attól nem esik teherbe az ember. Attól esünk teherbe hogy egészségesek a szaporítószervrendszerek férfinél nőnél egyaránt és punktum. Kicsit túllihegitek ezt az egészet.
2020. szept. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
96%
Nekem az egész teljesen olyan volt, mintha meg akarna jönni. 2 nap késésnél teszteltem, halvány pozi lett. Rajta voltunk 5 hónapja, de pont akkor egyátalán nem számítottam rá, hogy sikerült. Mikor meg jelent a 2.csík, majdnem lefordultam a wc-ről 😂 Napokig teszteltem, mert nem tudtam elhinni hogy ott van. A terhességi tünetek csak 2 héttel ezután kezdődtek. Azóta 19 hetesek vagyunk 🥰
2020. szept. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha megengeded, nekem fordított a sikersztorim: soha az életben nem voltak PMS tüneteim, mindig fel voltam készülve, hogy hamarosan vérzés és ott is volt 27-34 napos ciklusokkal. A próbálkozásunk 2. hónapjában, a ciklusom 29. napján volt egy érzésem, hogy talán érdemes tesztelni. Semmi tünetem nem volt ilyenkor sem, csak egy érzésem támadt. Ahogy rápisiltem pozitív lett. Ez is olyan látod, hogy egyénenként változik. Sokan itt is írják a “mindjárt megjön érzést”, én ezt sem tudom, milyen. Mindeközben többet hallom azt, hogy a sikeres hónapban vannak PMSszerű tünetek, minthogy nincs.
2020. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

14-es te eléggé el vagy tévedve. Sok olyan pár van sajnos, akik már rég kivizsgáltatták magukat, minden rendben velük, mégsem sikerül a teherbeesés. Alapból kb 30% esély van a megtermékenyülésre, ha minden stimmel, és még akkor sem biztos, hogy meg tud tapadni. Ez az esély 30 éves kor fölött még kevesebb.

Téged amúgy hogy visel el a környezeted ezzel a stílussal?

2020. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességnél teljesen olyan volt, mintha meg akarna jönni. Erre is számítottam, főleg hogy nehezen jött össze a baba, így már elkönyveltem, hogy ez is egy sikertelen hónap.
2020. szept. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem majd egy év volt mire sikerült 😊 szokásosan jött a nem várt előtt két nappal a mensi görcs ami a nem várt napján olyan erős lett mint mikor megvan... 1 nap késésnél teszteltem pozitívat amit nem bírtam elhinni ilyen fájdalmak ellenére de azt gondoltam, hogy tuti kémiai lesz, mert szinte erősebb görcseim voltak mint egy normális mensis időszakban, ez a fájdalom kitartott 4-5 napig aztán meg mintha elvágták volna 😇

Azóta 10 hetes kismami vagyok.

Sok sikert neked kedves Kérdező és várjuk a fejleményeket, majd jelentkezz!❤️

2020. szept. 20. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy leírtátok, ez azért ad egy kis erőt! ❣️🤗😇27. ciklusnap még semmi éjjel kétszer is voltam kint pisilni, ami azért nem jellemző!

Szorítsatok hátha 🙃

2020. szept. 20. 07:38
 19/38 A kérdező kommentje:
28.nap a hőm még mindig 37.1 szúrkál a méhem fáj a derekam, de görcsök nincsenek! Tegnap este erős hányingerem volt! Szerdára nem várom, de ki akarom bírni péntekig a tesztelést! Ma olyan furcsa érzés kerített hatalmába, de lehet csak az elmém játszik...
2020. szept. 21. 12:59
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Majd ird meg mi volt
2020. szept. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!