Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki akinek van siker-storyj...

Valaki akinek van siker-storyja? Görcsölt, fájt a dereka, kemény pms tünetek és mégse jött meg és baba lett?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jó lenne egy-két ilyen történetet olvasni ahol minden jel arra utalt, hogy meg fog jönni és mégis baba lett belőle! Sorstársaimmal akik minden hónapban izgulunk e miatt szívesen olvasnánk azt hiszem😇

#terhesség #görcs #PMS #próbálkozás #Így is sikerült #Baba lett
2020. szept. 19. 19:08
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Most már megvárom a reggelt! Jelentkezem majd 😊
2020. szept. 22. 13:05
 32/38 anonim ***** válasza:
Igy van, a reggeli első vizeletből azért javadolják mert az a legkoncentráltabb. Nekem pl reggel épp h látszott a 2.csík a teszten, este gyönyörűen erősödött. Az is elég ha pl 3órán át nem iszol és nem pisilsz.. sztem mindenkinek akad ilyen a napja során
2020. szept. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Életemben először megtapasztaltam, hogy van időn túli eredmény is ami nem valós.... 😢 Csináltam reggel 10es tesztet újra, negatív, hőm is visszaesett 36.9re, szóval ez a hónap sem az.... 💔
2020. szept. 23. 07:02
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom drága Kérdező❤️ Kívánom, hogy minél előbb sikerüljön a baba! Fel a fejjel!
2020. szept. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy köszönöm szépen ❣️
2020. szept. 23. 12:33
 36/38 anonim válasza:

Szia! 😊

Leírom az én történetemet is neked, hátha ad egy kis reményt, hogy soha nem szabad feladni! Több mint 2 év próbálkozás után, következő hónapban már meddőségi kezelés jött volna, minden gyógyszer, injekció kiváltva, már csak azt vártuk, hogy megjöjjön és kezdhessünk. Teljesen biztosak voltunk benne, hogy ez a hónap is sikertelen lesz, mert egyszer voltunk csak együtt az sem “jó időben” történt, mert sajnos influenzás lettem és 2 hétig csak feküdtem lázasan. Végül nem jött meg, 1 nap késés után csináltam tesztet az esélytelenek nyugalmával persze. 10 mp múlva már szinte leugrott a második csík. Én ilyen erős két csíkot még nem láttam, sőt azt gondoltam soha nem is fogok, el sem hittem, hogy ez velem történik.

Kivizsgáláson voltatok már a pároddal? Nekem egyébként minimális hormon problémáim voltak (pajzsmirigy, prolaktin) csak a gyógyszert kellett végre jól beállítani és meg is történt a csoda.

Kívánom neked is, hogy minél előbb átéld!!

2020. nov. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Szia kérdező, azóta sikerült a baba?
2021. jan. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos azóta se! 😐 Tegnapra nem vártam, de még nem jött meg! De olyan mindjárt megjön érzéseim vannak, meg apró pattanások... Szokásos, gondolom este vagy holnap reggelre itt lesz... 😔
2021. ápr. 13. 10:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!