Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki más is ma a 9. DPO-n?

Van valaki más is ma a 9. DPO-n?

Figyelt kérdés

Egy hónapja napi egy Inofolic - ot iszok, a D-vitamint régebb óta szedem.

13-án az Ovu teszt ről majd' leugrott a csík.

Ma vagyok elméletileg a 9. DPO-n.

Napok óta szúrkál a petefészkem, 2 napja (6-7 DPO) szédelgek is, 3 (5-6 DPO) napja olyan ólmos fáradság van rajtam, hogy leírni se tudom, de éjszaka nagyon nehezen tudok elaludni.

A melleim nyomásra fájnak,a lépcsőt lefelé gyorsan nem bírják.

Más is tapasztal hasonlókat?

28-án kellene megjönnie.



2020. szept. 23. 14:13
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok!

Ma reggelre megjött. Napra pontosan tartja a 31 napot. Mensi után újra neki látunk, csak mostmár ovu teszttel. Kérdező és utolsó várom a fejleményeket 🙂

2020. szept. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
10.dpo elkezdtem kicsit érezni a melleimet (nyomásra) ami nekem ritkaság...Tegnap olyan volt, mintha nem is az enyémek lennének, totál érzéketlenek voltak 😅illetve vannak izületi fájdalmaim is, főleg nyak és deréktájon...A közérzetem se túl jó... De ezt még mindig az időjárásnak illetve a sok pihenésnek tudom be 😅 nem érzem, hogy tesztelnem kellene...valahogy nem érzem magaménak ezt a hónapot sem, bár még van 5 nap...
2020. szept. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
E. voltam 🙋‍♀️
2020. szept. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:

13.Dpo

A 25-ös teszt negatív.

2020. szept. 27. 08:54
 15/49 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Holnapra nem várod ugye? Még lehet pozitív, csak várd meg megjön e vagy sem. 🙂
2020. szept. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:

Furcsán játszott ma a pulzusom, az átlag 70, ma délután 95 alatt nem volt,pedig semmi extrát nem csináltam.

A hasam fájdogál, viszont nem szokott mensi előtt...

Igen, holnapra.

Kíváncsi vagyok...

2020. szept. 27. 22:28
 17/49 anonim ***** válasza:
Várom a fejleményeket 🙂
2020. szept. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező és E. ? Mi újság?
2020. szept. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nálam ma van a nem várt napja, de csak a húzódást érzem 😊

Tegnap előtt egy 10-es tesztet csináltam, határozottan pozitív lett.


[link]


Ma reggeli 25-ös Gabriel (mivel az volt az első halvány tesztem a 11 dpo-n) is szépen erősödik.


A mellem viszont nem nyilallgat annyira már, de gondolom majd fog 😅 Mivel ülőmunkát végzek nagyon nehéz ülnöm a feszülő hasam miatt... Már is látom magamon, mivel lapos hasam van alapból, gumiznom kellett a farmert ☺️ Esténként már 8-kor alszom 😒😅

Ma hívom a dokimat ☺️

Kivel mi újság?! Szorítok mindenkinek! 🤞🤞🤞

2020. okt. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
E. voltam
2020. okt. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!