Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki más is ma a 9. DPO-n?

Van valaki más is ma a 9. DPO-n?

Figyelt kérdés

Egy hónapja napi egy Inofolic - ot iszok, a D-vitamint régebb óta szedem.

13-án az Ovu teszt ről majd' leugrott a csík.

Ma vagyok elméletileg a 9. DPO-n.

Napok óta szúrkál a petefészkem, 2 napja (6-7 DPO) szédelgek is, 3 (5-6 DPO) napja olyan ólmos fáradság van rajtam, hogy leírni se tudom, de éjszaka nagyon nehezen tudok elaludni.

A melleim nyomásra fájnak,a lépcsőt lefelé gyorsan nem bírják.

Más is tapasztal hasonlókat?

28-án kellene megjönnie.



2020. szept. 23. 14:13
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

E! Volt valami olyan dolog, amiből kiderült hogy fiú lesz? Gondolok itt ételre vagy bármire? Émelygés, stb.


Meg mindig A!

2020. dec. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

Szuper! Boldog babavárást kívánok!🥳

Növekszünk szépen, holnap már 17. hétbe lépünk. Karácsonyra érezhető kis rúgásokat kaptam, azóta is folyamatosan megy a buli odabent 😅 megnyugtató, hogy érzem, hogy minden oké vele.

Mi lányra tippeltünk, de ugye fiú lett 😅 a jel az volt, hogy semmi jel nem volt (sem émelygés, ha volt is minimális pár perces). Azt mondják a fiúknál ritkábbak a rosszullétek. Bár mivel nincs tapasztalatom igazolni csak azzal tudom, hogy tényleg semmi bajom nem volt (ez aggasztott is sokáig) és ő kisfiú💙...édességet korábban sem ettem, most sem, inkább a gyümölcsöket, sós dolgokat nyomom ahogy régen is.

Ti mire tippeltek? 🙂

2020. dec. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
A melleim folyamatosan fájnak. Illetve nincs sok étvágyam, legszívesebben nem ennék semmit, de azt nem lehet. Meg ha éhes vagyok, szó szerint mar az éhség, szerintem sok a savam, illetve ha meg sokat eszem, akkor az a baj. Szóval szinte 2-3 óránként ennem kell pár falatot, hogy ne legyek olyan émelygős. Én fiúra tippelek. Lánnyommal tök jól voltam, semmi panaszom nem volt, ezért gondolok fiúra most. Aztán 12 hetesen uh-n meglátjuk. 😊 Édeset nem kívánom, inkább sósat.
2021. jan. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Szia E! Írtam privát üzit. A voltam.
2021. febr. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


hogy vagytok E. és A.? :)

2022. szept. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

Szia 45!


Rég jártam erre!


Köszönöm, velünk minden oké. Lassan 15 hónapos a kiscsajszim és fogzik folyamatosan. 😃

Te hogy vagy? Babát vársz? 😊

2022. okt. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
A voltam egyébként!
2022. okt. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Szia!


Örülök Nektek :) Gratulálok!


Sajnos nekem szeptemberben végül megjött... most újra próbálkozunk. ciklus 2. hetében kezdtem el szedni az inofolicot, viszont úgy érzem picit bezavart, most kezdett a napokban szúrni a jobb petefészkem, viszont nyák nincs... ovu teszt össze vissza mutatja az eredményt, viszont még elvileg nem volt.

Meglátjuk :) de már nem merek reménykedni...

Júniusban összejött, de sajnos nem maradt velünk. :/


R.

2022. okt. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Köszönöm!


Nagyon sajnálom az elment babátokat! 😔


Első baba lenne? Egyébként eredményeid jók?


Nekem egyébként sosem mutatta rendesen az ovu teszt.


A.

2022. okt. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!