Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki más is ma a 9. DPO-n?

Van valaki más is ma a 9. DPO-n?

Figyelt kérdés

Egy hónapja napi egy Inofolic - ot iszok, a D-vitamint régebb óta szedem.

13-án az Ovu teszt ről majd' leugrott a csík.

Ma vagyok elméletileg a 9. DPO-n.

Napok óta szúrkál a petefészkem, 2 napja (6-7 DPO) szédelgek is, 3 (5-6 DPO) napja olyan ólmos fáradság van rajtam, hogy leírni se tudom, de éjszaka nagyon nehezen tudok elaludni.

A melleim nyomásra fájnak,a lépcsőt lefelé gyorsan nem bírják.

Más is tapasztal hasonlókat?

28-án kellene megjönnie.



2020. szept. 23. 14:13
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
Kedves E! Gratulálok, ez egy szép pozitív teszt!!! Ha voltál dokinál jelentkezz. Remélem hamarosan én is ilyet látok majd. 🙂 Én voltam az eddig érdeklődő! A. Vagyok. 😉
2020. okt. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:

Kedves A.!

Köszönöm szépen 🥰 nagyon nagyon drukkolok neked. Sikerülni fog 🙂 én ebben a hónapban szedtem először e-vitamint (párom is) valamint gynex cseppet is a dokim javaslatára. Valamint múlt hónapban csináltam ovu után egy palástfű tea kúrát, hogy erősítsem a méhnyálkahártyám, mert kicsit vékony volt...ezek szerint sikerült, mert itt van 🥰

A görcseim, húzódásaim megvannak még, remélem minden rendben lesz🙏 Még 3hét a doki... hogy fogom kibírni...

E.

2020. okt. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:

E!


Miért javasolta a gynex cseppet? Mire jó? Én femibion babatervézéses bogyót szedek.

Jövőhéten kezdem az ovutesztelést. Csinálok képet majd és beszámolok. 🙂

Ki fogod bírni, ne görcsölj rá.

Gondolj a picúrra a pocakodban.

Első baba lesz? 😊

2020. okt. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
A. voltam!
2020. okt. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:

Kedves A.!

Igen első 🥰 A Gynex cseppet a vékony méhnyálkahártyára javasolta, illetve sokszor szenvedtem ovukor a görcsök miatt, azt mondta azt is enyhíteni fogja... nem tudom, hogy hozzájárult-e a sikerhez, hiszen épp csak szeptember elején kezdtem el...De az e-vitamint is javaslom mindenképpen... filléres dolog és mindketten szedtük, ártani nem fog ☺️ Mindenképpen számolj majd be, hogy miujság ☺️🤞🤞🤞

E.

2020. okt. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:

Szia E!


[link]


Így állok most. Hétfőn kezdtem.

Elviekbe hétvégén lesz az ovum. 31 naposak a ciklusaim. Ezek egyelőre elég egyformák és negatívak. Várom már a hétvégét. Te jól vagy?

2020. okt. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:

Gratulálok neked E!

Hogy vagy?

2020. okt. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:

Köszönöm 😇! Minden rendben van, de még két hét múlva megyek orvoshoz, nagyon távolinak tűnik. A hasam puffad és néha feszül is, illetve a melleim ugyanez...Más különösebb tünetem nincs (még). Ma léptem a 6. hétbe, még mindig hihetetlen egyáltalán leírni is...Remélem minden rendben lesz🥰

E.

2020. okt. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:

Nagyon drukkolok E. 😊😊😊

Majd jelentkezz mindenképp. 🙂


A. voltam

2020. okt. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:

Szia E!


Még mindig folytatom az Lh tesztelést. Tegnap erősebb volt a tesztvonal, egész nap fáj a hasam és nyák is van. Ma még nem teszteltem. De ugyanazok a tünetek vannnak. Ha igaz, akkor 1 hetet késett az ovum. És 1 hét múlva kellene megjönnie. Remélem nem fog.

2020. okt. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!