Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki más is ma a 9. DPO-n?

Van valaki más is ma a 9. DPO-n?

Figyelt kérdés

Egy hónapja napi egy Inofolic - ot iszok, a D-vitamint régebb óta szedem.

13-án az Ovu teszt ről majd' leugrott a csík.

Ma vagyok elméletileg a 9. DPO-n.

Napok óta szúrkál a petefészkem, 2 napja (6-7 DPO) szédelgek is, 3 (5-6 DPO) napja olyan ólmos fáradság van rajtam, hogy leírni se tudom, de éjszaka nagyon nehezen tudok elaludni.

A melleim nyomásra fájnak,a lépcsőt lefelé gyorsan nem bírják.

Más is tapasztal hasonlókat?

28-án kellene megjönnie.



2020. szept. 23. 14:13
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
A. voltam.
2020. okt. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

Nagyon drukkolok! Akkor mindjárt itt a nem várt napja...(Bàr ha egy hetet késett az ovud, akkor annyival biztosan kitolódik a ciklusod, én is jártam így)🤞

E.

2020. okt. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

Szia E!

Tegnap kellett volna megjönnie. Még ma sincs semmi. Görcsölget a hasam. De kb. most ágyazódik be, lehet azért van. Bízom benne. Hétvégén tesztelek, ha addig nem jön meg.

2020. okt. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:

Voltál dokinál?


A. voltam és az előző is én.

2020. okt. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Voltam dokinál, úgy tűnik minden rendben van, láthattam/hallhattam a szívhangját is ❤️ Csütörtökön voltunk 8 hetesek 🙏 Nagyon izgultam, mert nem nagyon vannak terhességi tüneteim...a derekam viszont annyira fáj, hogy alig bírok menni...Annyit mondott, hogy valószínűleg nyúlnak a szalagok...hát nem tudom!?

4 hét múlva kell mennem legközelebb 🙂 Veled miujsag A.?

2020. okt. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
Ssjnos pont az előbb jött meg. De már reggel óta szenvedek. 11.10-én megyek dokihoz. Addigra el is múlik. Kiváncsi vagyok mit mond. Viszont neked nagyon nagy gratula! És drukkolok, hogy minden rendben legyen veletek a továbbiakban is. 😊😊😊🤞🤞🤞
2020. okt. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

Szia E!


Hogy vagy? Voltál dokinál?


[link]


Tegnapi tesztem. 2-3 napja késik a mensim.

Derekam fájdogál, néha olyan mintha meg akarna jönni, viszont a cici nőtt egy számot és eresebb is lett.

15.-én megyek dokihoz. Elvileg addigra lesz szívhang. Remélem minden oké lesz. 🤞

2020. dec. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

Szia!


Oooo ez szupeeer! Szép erős csík. Gratulálok!💕


Igen azóta már két UH-n is voltam, egyik a genetika volt. minden rendben van, nagyon növekszik a baby (és én is 😅) 😇🙏 Mind a két doki azonnal megmondta, hogy kisfiú 💙 Nagyon aktív kisbaba, és 1héttel nagyobb is mint a valós kora.

Ma töltöttük a 13. hetet.

Majd írj, hogy mi volt a dokinál! Szorítok!

E.

2020. dec. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

#37! Voltál dokinál? Hogy vagytok?


E.

2020. dec. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

Szia E!


Köszönöm kérdésed. 😊


Pont ma voltam dokinál. 7 hetes vagyok. Úgy néz ki később fogant 1 héttel, mert mensi szerint 8 hetes lennék már. Van szívhang, crl 12 mm. Minden rendben. 😊 Február 2.-án megyek 12 hetes uh-ra. Akkor mondják meg a szülés várható idejét.

Te hogy vagy? Pocaklakó növekszik?


A. voltam.

2020. dec. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!