Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet" terhes tünet " ?

Lehet" terhes tünet " ?

Figyelt kérdés
Tudom tudom ..nincsen korai terhes tünet.! egesz nap magasabb a testhőmérsékletem,sokat jarok pisilni nagyon. Masabb a pms tunet mint amilyen szokott lenni, ez esetleg utalhat arra,hogy sikerült teherbe esnem ? Holnap reggel tesztelek.12. Dpo lesz elvileg.
2020. szept. 26. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Tünet alapján még mindig nem lehet következtetni. Nincs olyan jel ami csak és kizárólag terhességre utalhat.


Minden esetre, holnap egy 10-es teszt, ha biztos vagy az ovuban ki fogja mutatni, ha van terhesség.


Az emelkedett hő napközben semmit nem jelent, már a mozgástól is emelkedettebb, nem viccből reggel kell mozgás nélkül mérni. Utána szó szerint minden közbezavar, evés ivás, emésztés....


A leírtak alapján semmivel nincs nagyobb esély terhességre, mint mensire.


Sok sikert, próbálj kevésbé a tünetekre koncentrálni, mert ilyenkor hajlandó az ember mindent annak titulálni, hogy juhú sikerült. :)

2020. szept. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy igen vagy nem. Bár ilyen hamar sosincs tünet. Amikor van, az általában mindig minden esetben menstruációt jelent!
2020. szept. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van 1 db 10 -es rossmanos Facelle tesztcsíkom. Reggel megcsinálom. ! 🤞 akkor mostmár mutatnia kellene valamit gondolom. Igazatok van!
2020. szept. 26. 21:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia kérdező. :) teszteltél? :)
2020. szept. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mizujs kérdező???
2020. szept. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elkezdtem vérezni kicsit. Meg fog jonni . Na de nem baj . Majd kövi hónapban ,vagy azutan ,vagy azutan,.... 😁🤷‍♀️
2020. szept. 27. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!