Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek az lh tesztjeimet?

Megnéznétek az lh tesztjeimet?

Figyelt kérdés
Pcos jellegűek a petefészkeim. Jelenleg tart a hormonvizsgálat, mert babát szeretnénk. Ez az első hónap, hogy elkezdtem a tesztelést. Ma vagyok a 15.napon, ezt már vehetem pozitívnak? 9.napon kezdtem a tesztelést, azt is belinkelem.
2020. okt. 27. 10:51
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
2020. okt. 27. 10:53
 2/23 A kérdező kommentje:
2020. okt. 27. 10:54
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezek még nem pozitívak.
2020. okt. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Még nem teljesen pozitív,de már érdemes együtt lenni.
2020. okt. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én a mait annak mondnàm pedig.
2020. okt. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanolyan a két csík, szóval szerintem pozitív.
2020. okt. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

A 15.napi nagyon határeset. Függ a teszt érzékenységétől is. Ha nagyon érzékeny, akkor még tesztelj, de kétnaponta érdemes együtt lenni. Ha nem érzékeny, akkor lehet most lesz vagy épp elmúlt az LH csúcs, de azt csak a 16. napi alapján lehet megmondani.


Sajnos önmagában az LH teszt nem garancia a peteérésre, érdemes lenne a hőt is követni, hogy megugrik-e és marad-e megemelkedve a ciklus második felében.

2020. okt. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
És olyan létezik, hogy nem érzem a peteérést? tegnap este, meg most nemrég talán egy nagyon enyhe szúrkálást éreztem egyszer-egyszer, és ennyi. Szombat, vasárnap volt fehér krémes állagú nyák, azóta viszont semmi. Az a baj, hogy nem tudok mihez viszonyítani, mert 10 évig szedtem fogamzásgátlót. 2szer műtöttek endometriózissal, februárban hagytam abba végleg a gyógyszert, és 1,5 hónapja álltunk rá a baba témára. Fogalmam sincs, hogy 10 évvel ezelőtt volt-e bármi tünetem peteéréskor..
2020. okt. 27. 11:58
 9/23 A kérdező kommentje:
20-as érzékenységű a teszt. A hőt egy darabig vezettem, de abbahagytam, mert 3 műszak mellett nem tudom, mindig ugyan abban az időpontban mérni a hőm, és így nem hiszem, hogy a valóságot mértem.
2020. okt. 27. 12:00
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
20-as teszt, akkor a mai még nem pozit ez tuti. Talán holnap, de tesztelni amúgy is az első negatív napig kell. És még aznap is tökéletes az együttlét :) Azért ma is legyetek együtt. Peteérést egyáltalán nem kötelező érezni. Én pl 27 évig nem éreztem, ebből közel 7 évig ovuteszteltem meg hőt mértem, tehát babát szerettünk volna és mindenre figyeltem, de az ovut soha nem éreztem. Mióta szültem azóta viszont rosszabb mint a mensi. Szóval ezen ne akadj fenn :) Sok sikert!
2020. okt. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!