Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek az lh tesztjeimet?

Megnéznétek az lh tesztjeimet?

Figyelt kérdés
Pcos jellegűek a petefészkeim. Jelenleg tart a hormonvizsgálat, mert babát szeretnénk. Ez az első hónap, hogy elkezdtem a tesztelést. Ma vagyok a 15.napon, ezt már vehetem pozitívnak? 9.napon kezdtem a tesztelést, azt is belinkelem.
2020. okt. 27. 10:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ez melyik fajta teszt? Szerintem pozitív. Erős a csík
2020. okt. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
One step teszt. Köszönöm, azért együtt leszünk ma, aztán majd holnap meglátom, hogy erősödik-e tovább, vagy halványodik. esetleg ma még hány óráig érdemes tesztelni? bár nem tudom, hogy csináljak-e, mert a 12 és a 14. napon csináltam délután is, és az halványabb volt mint a délelőtti.
2020. okt. 27. 13:30
 13/23 anonim ***** válasza:
Este is próbálhatsz egyet, nekem pl késő este és reggel szokott pozi lenni.
2020. okt. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
10es! Ugyanigy vagyok en is. Szules ota, mintha az ovu lenne a mensi.. tok erdekes
2020. okt. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy olvassa- e még valaki, de ez lett a mai tesztem. Szerintem ez már halványabb mint a tegnapi.


[link]

2020. okt. 28. 10:32
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez lett a pozi. Ez nekem erosebbnek tunik a kontrolcsikhoz kepest. Ilyenkor en a honerozes miatt be tudom rakni az ovut utolag. Legyetek egyutt, az a biztos :) drukk😊
2020. okt. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Én is szívesen hőmérőznék, de nem tudok :( nem tudom megoldani, hogy mindig ugyan abban az időpontban mérjem így inkább abbahagytam, mert az ekg-hoz jobban hasonlított mint egy görbéhez :D köszönöm, kedves vagy :) nagyon örülnék ha összejönne.
2020. okt. 28. 12:45
 18/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez a pozitív, hajrá!
2020. okt. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez lett pozi, de könnyebb látni, ha egymás mellé teszed a kettőt. A tegnapi inkább egyforma csíkos volt a mainál viszont a teszt csík erősebbnek látszik a kontrollnál. No meg azt lehet tudni, hogy valóban negatív nap jön, mivel a pozitív teszt után a negatív az elég látványos :)
2020. okt. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Igazatok van lányok. Ezt most csináltam 3 perce, és egyértelműen erősebb a teszt csík. Tegnap együtt voltunk, viszont ma nem tudunk :(


[link]

2020. okt. 28. 15:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!