Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek az lh tesztjeimet?

Megnéznétek az lh tesztjeimet?

Figyelt kérdés
Pcos jellegűek a petefészkeim. Jelenleg tart a hormonvizsgálat, mert babát szeretnénk. Ez az első hónap, hogy elkezdtem a tesztelést. Ma vagyok a 15.napon, ezt már vehetem pozitívnak? 9.napon kezdtem a tesztelést, azt is belinkelem.
2020. okt. 27. 10:51
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Azért remélem így is van rá esélyünk. Az a baj, hogy azt se tudom, hogy számoljam a menzeszt. Februártól kezdtem el vezetni a naptárat, akkor 32 napos ciklusaim voltak. Júliusban volt az endo műtét, akkor csináltak méhtükrözést és átjárhatósági vizsgálatot is. Szeptemberbe kezdtem el inni a hölgyi teát és szerintem az kezdi beállítani a ciklusom, mert október elején 28.napra jött meg, de múlt hónapba és most is csak 1 napos volt. Múlt hónap óta szedem az E,D vitamint, és kb a ciklusom 8.napján kezdtem el a mio inozitolt és folsavat is szedni. Fogalmam sincs, hogy kb mikor kéne megjönnie ha megjön, de idő előtt meg nem szeretnék hcg tesztet csinálni.
2020. okt. 28. 15:23
 22/23 A kérdező kommentje:
Megmértem a hőmet, mert azt hittem kigyulladok és 36,8 a hőm. Akkor ez azt jelenti, hogy tutira megrepedt a tüsző? Ha nem reped meg akkor lent marad a hő?
2020. okt. 28. 17:55
 23/23 anonim ***** válasza:

Napközben butaság mérni, nem ad normális eredményt..........maghő kell amit 4 óra alvás után kb a csak annyit mozogva míg a lázmérőért nyúlsz. Napközben még az emésztés is módosítja a hőt.


A repedést csak uh-val lehet megerősíteni sajnos. Ha ma nem is holnap legyetek együtt, sok sikert!

2020. okt. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!