Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Herebiopsziát csinálnak...

Herebiopsziát csinálnak többször is vagy csak egyszer? Kicsit el vagyok keseredve. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk, a páromnál van probléma volt már egyszer régebben (6éve) herebiopsziája az előző párjával.

Volt használható anyag csak nem jött nekik össze végül.

Mit tudtok róla, herebiopsziát végeznek többször is vagy csak egyszer?

Olvastam ezt azt és van ahol azt olvastam hogy egyszer és azt tárolják. Hát náluk volt ilyen de azóta azok a minták már nincsenek meg.

2 éve vagyunk együtt, tudtam az elején hogy mi a helyzet, az egészbe a vírus miatt most nem kezdünk bele egyenlőre.

Csak most hogy olvasgattam kicsit megijedtem, hogy esetleg még egyszer nem végeznek el rajta biopsziát.



2020. nov. 3. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Ha van elég hereszövet akkor csinálnak. Páromnak 3szor volt.
2020. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnek mikor csinálták mondták hogy ha nem lesz siker a mintákból akkor lehet még csinálni.
2020. nov. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!