Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki megmagyarázná nekem,...

Valaki megmagyarázná nekem, hogy lehet nem görcsölni babavárás ügyben?

Figyelt kérdés
mindig igyekszem lazán fogni fel de hónapról hónapra a pofáraesésből elegem van, a nődokim szerint semmi bajom, türelem, de már 3 év alatt elfogyott a türelmem, a férjemnek szintén semmi baja...
2008. nov. 29. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
3év? :8sajnálom!Remélem összejön hamarosan! Kaptál valami gyógyszert,ami elősegíti hogy hamarabb teherbe ess?
2008. nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, az orvos hőmérőzést ajánlott, meg a ,,tojásfehérje''figyelését, én be is tartottam egy ideig de lehet, hogy az a bajom, hogy nagyon akarom, s pont ey miatt nem jön össze.De hogy lehet nem akarni görcsösenarra vagyok kiváncsi mert a kis ördög sohanem hagy békén.
2008. nov. 29. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség ez a görcs duma! Egyértelmű hogy akarod de az nem görcs csak Akarod!Ennyi! Válts orvost szerintem! Elég furi hogy nem adott semmit!
2008. nov. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

hát szerintem is érdekes hogy ezt ajánlotta, mert ezt a hőmérőzést meg ilyeneket általában -szerintem- a nők önszorgalomból csinálják :) én is így voltam vele.

lehet tényleg jobb lenne orvost váltani, mert általában 1 év után azért már össze szokott jönni,ha csak tényleg nincs valami baj - de az orvosod szerint nincs ?!?!

Könnyű azt mondani hogy ne görcsölj rá, mert ez ennyi idő után szerintem szinte képtelenség :(


sok sikert a jövőben!

2008. nov. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha 3 éve próbálkoztok, irány a meddőségi. Nem kell a neve hallatán megijedni. Odamentek, lesz a fárjednek is több spermavizsgálat, neked mindenféle hormon és uh vizsgálat, majd a leletek tükrében elkezdenek figyelni, 2 naponta mész uh-ra, ha van ovuláció és mégsem jön össze, akkor megnézik azt is, hogy a hüvelyed nem "öli"-e meg a spermiumokat, vagy nincs-e valamiféle összeférhetetlenség, illetve, hogy a hormonok ezidő alatt hogyan alakulnak. Mi 2 éve szeretnénk babát, nem jó helyre kerültem, kaptam fogamzásgátlót, majd most féléve próbálkozunk újra.
2008. nov. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!