Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jött meg?

Miért nem jött meg?

Figyelt kérdés

Késik a menstruációm 3 hete, teszteltem, tesztelek de semmi,mindig negatív. Halvány csíkot sem láttam.

Ha állapotos lennék azt már kimutatta volna szerintem a teszt??!Nem fáj semmim, nem feszül a cickom, egyedül iszonyatos gyomorégésem van akármit eszek.Megyek nőgyógyászhoz de addig elég para van.


2020. nov. 18. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. Késni 3 okból késhet. Terhesség, később volt vagy lesz ovud, nem volt ovud. Terhesség kizárva a teszt már mutatná. A többinek meg hormonális oka van. Mivel mész dokihoz így beszélhetsz vele, nézhettek hormonsort, bár azt akkor szokás, ha több ciklusod ilyen. Évente egyszer normális az ovu és mensi mentes ciklus.
2020. nov. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én a saját példámmal jönnék. Igaz nem most volt kb. 2 éve, de akkor nagyon megijedtem. Kések menzeszem egy jó három napot biztos, az 1 hetet megvártam a teszttel, ami persze negatív lett. A következő héten mentem el dokihoz és kiderült hogy ciszta okozta(persze félszívódót magától). Végül az a hónap teljesen elmaradt. A következő már normálisan meg jött. Nekem viszont voltak jelei amit akár terhességre is foghattam volna.(állandó pisilés, alhasi feszülés/ szurkálás).

Remélem tudtam ezzel kicsit segíteni :)

2020. nov. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!