Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem akarnak nekem...

Miért nem akarnak nekem clostyt felírni?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok, a vizsgálatokbol kiderült, hogy nincs peteérésem de ha van is akkor az is gyenge. Az orvos viszont csak a beágyazódás támogatására akarna gyógyszert. De nincs is nagyon peteérésem. Nem vagyok pco.
2020. dec. 16. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Másik orvost keresni?
2020. dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3-4 orvos sem írja fel, annak oka van
2020. dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem menj másik orvoshoz. Nekem Pcos szerkezetű petefészekre, ritka peteérésre és rendszeresen vékony 6 mm endometriumra nem mondott semmit, de semmit a régi orvosom, csak azt, hogy próbálkozzunk egy évig. Hónapokat vesztegettünk el feleslegesen és jó sok pénzt a dokinál. Az új dokim egyből közölte a fentieket és megkezdtük a kezelést.
2020. dec. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól teszi..bár igazán elküldhetne vizsgálatokra.


A closty csak kierőszakolja a peteérést. Oka van, hogy nincs pé, azt kell kezelni. Pajzsmirigy, intulinrezizstencia, hormonsor, ezeket mind meg kell nézetni. Kiderül az ok és, ha az lesz kezelve lesz peteérés.


Kitartás és menj tovább és ne a clostytól várj megváltást, van ok ami miatt nincs pé és, ha kierőszakolják az se biztos, hogy megmarad a terhesség.


Mielőbbi sikert kívánok!

2020. dec. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt kivizsgálták miérr nincs?
2020. dec. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Előbb ki kéne vizsgálni miért nincs peteérés. Ciklus 3. napi hormonsor, inzulinrezisztencia vizsgálat, pajzsmirigy hormonok kezdetnek, ahogy előttem is írták. Annak oka van, hogy nincs peteérésed, ezt az okot kéne megtalálni és kezelni. Ha nagyjából rendbe raktad magad, és még mindig nem tökéletes a peteérés, legfeljebb akkor jöhet a closty.
2020. dec. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!