Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hüvelyi UH sértheti a...

A hüvelyi UH sértheti a peteselytet ?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Történetem a következő.

Dec.12-én pozit teszteltem. Utána teszteltem megint dec.14-én ami igaz pozi lett de halványabb.Kértem időpontot a dokitól,aki adott is jan. 4. De sajnos Dec. 17.-én pedig megjött:( Az időpontot nem mondttam le mert szeretném tudni hogy minden rendben vane..

De az ovulaciom pont beleesik ebbe az időpontba.Most vannak a termékeny napjaim amit ki is használunk.Csak ez az UH nyugtalanít egy picit hogy befolyásolhate valamit vagy esetleg sérthetie a peteselytet..

Köszönöm előre is a segítő válaszokat!



2021. jan. 2. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
atyaég. kérlek ne szaporodj - ezt mondanám ha elhinném. de szerintem csak szórakozol.
2021. jan. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Miért akarnak az ilyen emberek szaporodni? Amúgy sejt, és nem befolyásol semmit az UH.
2021. jan. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Mégis hogyan sérthetné?
2021. jan. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Se az ovulációt, sem a peteseJtedre nem lesz rossz hatással egy uh. Az más, hogy durkálásnál nagyobb a fertőzés esélye.
2021. jan. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

SEJT SEJT SEJT SEJT


Amugy hany eves vagy, hogy ennyire f*ngod nincs a sajat testedrol? A petesejt a mehfalba agyazodik be es nem a huvelybe, az ultrahangos keszulek meg odaig nem er fel.


Az ultrahang onmagaban a vilagon semmit nem art, csak igy sokkal pontosabb mintha a hasfalon kivulrol csinalnak.

2021. jan. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Kedves kérdező. Az uh fejet csak a hüvelyedbe dugja, nem a méhedbe. Meg se közelíti a petesejtet. Emiatt ne aggódj...de ha ennyire nem vagy tisztába a dolgokkal tényleg nem biztos, hogy gyereket kéne vállalnod.
2021. jan. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Jájj
2021. jan. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Te nem vagy komplett ne haragudj
2021. jan. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Szegeny sejtnek sejtelme sincs mekkora sotetseg sejtheto a gazdatesnel.
2021. jan. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
A petesejtnek nem árt,de az agysejtjeiddel mi történt?
2021. jan. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!