Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lh tesztjeim közül pozitív...

Lh tesztjeim közül pozitív valamelyik? Nekem a 12.cn. 21:05-s tűnik egyformának⁉️🤔 Nem lett erősebb 🤐ma vissza halványodott. Lehet nincs peteèrèsem? 30 Miu/ml es èrzèkenysègű a teszt.

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2021. jan. 5. 18:18
 171/173 anonim ***** válasza:

Délután alszik már csak (olyankor viszont legalább 2 és fél órát), így ha nem megyek olyankor a városba (addig apa vigyáz rá, mert itthon dolgozik), akkor szoktam Vele aludni. Vagyis Ő a kiságyban én a miénkben.

Az idő múlása szörnyű, két hét múlva egy éves lesz BeZso. Én is úgy érzem, az az igazi picur baba korszaka csak úgy sitty-sutty elmúlt. (Férjem meg is jegyezte, akkor lesz még egy, ugye? 😂 Persze már nem...)

Képzeld, ma már lépegetett párat kapaszkodás és segítség nélkül, teljesen egyedül...úgyhogy megvoltak az első lépések! ❤️

Innen már rohanni fog az idő...és a gyerek is! 😱😅

Szép neve van a kisfiadnak, aki már nem is olyan kicsi...

2022. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/173 A kérdező kommentje:
Naaa gratulálok 🥰 mi meg mászni kezdtünk ès kinn van 2 foga is 😀🦷🦷Igen sajnos rohan az idő ,nekünk nem lesz már harmadik baba ,így is addig vacilláltunk hogy a nagyobb most tölti a 15-öt 🙈🙈🙈 nameg benne vagyok a korban már 🙈😀
2022. nov. 4. 18:51
 173/173 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok, közel vagyok a 40-hez 😱!

Nekünk mondjuk Ő a negyedik Fiunk, és nálunk is a legidősebb 15. (Kettő az enyém az előző kapcsolatomból, egy a Férjem előző kapcsolatából, aki szintén velünk él, és most Ő a közös 😅)

Jól kijön a tesóval a nagy?

Én féltem egy kicsit az elején, de pozitív csalódás volt a nagyok hozzáállása... 🙏

2022. nov. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!