Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » . 42 éves vagyok. Van 3...

. 42 éves vagyok. Van 3 gyerekem az elöző kapcsolatombol. Szeretnénk jelenlegi párommal közös babát mennyi esély van rá? 9 hónapja vagyunk együtt nem védekezünk de eddig még nem sikerült. Neki is van gyereke.

Figyelt kérdés

#baba #Babuka
2021. jan. 6. 17:45
1 2
 11/14 sonar26 ***** válasza:
88%

Feltett egy kérdést és mi van megint??tipikus magyar fröcsögő,észtosztó,rosszindulatú ember! Sokszor szégyellem hogy magyar vagyok sajnos...

Biztos meg van az oka annak, hogy nem védekeznek az eleje óta!lehet hogy mar régóta ismertek egymást, lehet hogy elsöprő szerelem van/volt köztük,lehet ugy érezték révbe ertek és vegre az igazitol lehetne közös gyermekük!42 évesen talan mar rendelkeznek olyan háttérrel hogy bármikor jöhet a baba!

Mivel jobb ha valaki 20-on,30 akárhány évesen a semmire szül vagy netán nem tervezett baba csúszik be??

2021. ápr. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Jott a baba végül? :-)
2023. júl. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
En is kivancsi lennek
2023. júl. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Lett végül baba?
márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!