Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hashimotos kismamák! Ti...

Hashimotos kismamák! Ti milyen terhes vitamint szedtetek?

Figyelt kérdés
Jódos/jódmentes? Melyik márka?

2021. jan. 8. 11:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Kaptam hamarabb időpontot, n

nekem is szednem kell jódot, azt mondta az endokrinológus. Most a baba az első ❤️

10-es letroxot szedek még. Te is babát vársz?

2021. jan. 13. 12:33
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Kerdezo! Hashimoto az autoimmun pajzsmirigy alulmukodes. Es neked kell jodot szedni?? Szerintem surgosen keress mas endokrinologust! Ha autoimmun pm alulmukodes van, a jodtol megjobban elszall.. Elozo valaszolo: ren szedem a Trimeszter jodmentes valtozatat. Nekem bevalt ajanlom, bar nem tudom, mi nem valhat be egy terhesvitaminon..a babam koszoni, jol van. Csak a b6 vitamintol budi egy kicsit :D
2021. jan. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Marmint a terhesvitamin... :S
2021. jan. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
12es, megkétdeztem a régi endokrinológusomat is smsben, ő most babátok így nem praktizál, ő is azt írta kell a jód, mert a baba nem fog tudni összerendeyetten mozogni, beszélni a későbbiekben, súlyos esetben kreténizmus alakul ki.. Hashimotos alulműködő vagyok :) De mint ahogy itt látod a többiek is jódosat szedték, most a baba az első, így kell a jód.
2021. jan. 15. 08:46
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Hat jo, ti tudjatok
2021. jan. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem mi tudjuk, az orvos tudja! Inkább szerintem neked kellene dokit váltanod.. Ha neten rákeresel is leírja mit okoz a babánál a jód hiány :(
2021. jan. 15. 10:19
 17/17 anonim ***** válasza:

Mekkora f@szság már ez hogy kretén lesz a gyereked ha bármi van a pajzsmirigyeddel. Nem is értem mikor fejezik már be egyes orvosok és emberek a rémisztgetést, ennek egyáltalán semmi alapja nincs!

Menekülni olyan orvostól akinek ilyen kifér a száján!

2021. márc. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!