Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérést kíséri valamilyen...

Peteérést kíséri valamilyen tünet nektek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 9. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem általában alhasi görcseim vannak, hasonlóan, mint mensikor + a nyák változása
2021. jan. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, fő a változatosság. Van mikor egy héttel hamarabb már görcsölök, fáj a derekam, van mikor utána egészen mensiig vannak tüneteim. Szúr a petefészkem a tüszőrepedés után ottmaradt sárgatest miatt. Közvetlen ovu körül van, hogy hányingerem is van meg szédülök. Melleim is szoktak fájni. De minden ciklusban másképp érzem. Szülés előtt pl semmit nem éreztem az ovuból csupán pms tüneteim voltak. Szülés óta az ovu rosszabb mint a mensi xD
2021. jan. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem általában “viszkető” érzés a mellemben jelzi a peteérést, amihez néha párosul egy kis alhasi görcs, de az nem mindig és egyáltalán nem fájdalmas.
2021. jan. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem semmi, csak a tesztek miatt tudom mikorra várható.

2021. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!