Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet? Olvassátok el,...

Mi lehet? Olvassátok el, légyszi, és adjatok tanácsot

Figyelt kérdés
Az utolsó mensim kb. júli 19-25 ig tartott, de nem tudom sajnos pontosan. Utána már nem szedtem tovább a gyógyszert! Most aug.11-12 én együtt voltam a párommal nem védekeztünk meg nem is vigyáztunk! Ma pedig egész nap olyan érzésem van, h meg fog jönni, De szerintem az még korai lenne, és hát nem is jött meg, pedig hasfájás után pár orával mindig megjön :S Lehetek terhes? Még alig hagytam abba a gyógyszert. Csak 2 hete nem szedem kb. (amugy szeptemberbe lenne 1 éve, h szedem)
2010. aug. 14. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem,akkor volt az ovulációd, mikor fájt a hasad. Úgyhogy, jókor voltatok együtt, ha gyereket akartok, viszont még korai lenne azt mondani, hogy terhes vagy. Majd olyan 12 nap múlva kiderül. Szurkolok.
2010. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is korai lenne még ilyet érezned. Én csak annyit tudok támpontnak írni, hogy én annak idején onnan tudtam, hogy terhes vagyok, hogy mikor meg kellett volna jönnie, annak az időpontnak a környékén pár napig mindjárt megjön érzésem volt és mégse jött meg. De én akkor már ugye 4 hetes terhes voltam (utolsó mensi első napjától számolva).
2010. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!