Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős vizelési inger, de...

Erős vizelési inger, de nagyon vékony sugárban jön, mintha valami nyomna a holyagot, vagy a hugycsovet. Más hasonló tüntettel?

Figyelt kérdés
15 hkm. Ez a baboka lehet, mar ilyen hamar így nyomna ott a dolgokat?
2019. dec. 7. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én!Borzalmas!Állandóan majd be pisilek,van,hogy alig jon,van hogy sokat is pisilek.Nekem már tuti a baba nyomja.

33hkm.

2019. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Horaires ***** válasza:
Igen, ez már a baba miatt van, nekem is így volt. :)
2019. dec. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, a baba nyomja. Ahogy nő méhed, majd jobb lesz, és a baba is sokat fog még ficeregni, ha elfordul, már nem fogja úgy nyomni a hólyagod. Viszont a terhesség vége megint rosszabb lesz ilyen szempontból, ahogy jön lejjebb a baba. Nekem a vége katasztrofális volt, mert az utolsó napokban már alig-alig tudtam vizelni, pedig azt hittem, szétszakad a hólyagom. Kb. minden 20. próbálkozásra sikerült kipréselnem magamból némi vizeletet, de az is csak addig folyt, amíg nyomtam. Végül ezért (is) megindították nálam a szülést a 38. héten. A szülőszobán mivel állandó ctg-n voltam, és nem kelhettem fel, már egyáltalán nem tudtam vizelni, ezért csapolni kellett. Végül császár lett, és műtét közben hallottam is, hogy az orvosok beszélik, hogy alig találták meg a hólyagom, és hogy most már látják, hogy miért nem ment a vizelés...

A kislányom születése után viszont megszűnt minden ilyen jellegű problémám.

2019. dec. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!