Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pisilesi inger kinek mikor...

Pisilesi inger kinek mikor jott elo terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
14 hkm kismama vagyok. Egy hete kezdodott hogy sokszor erzem hogy pisilnem kell. Nem faj nem csip csak olyan mintha valami nyomna a holyagom es kell menni. Holnap megyek dokihoz kerek beutalot laborba a biztonsag kedveert nem e felfazas. Bar meg par evvel ezelott voltam felfazva nekem az csipett fajt meg alig jott par csepp ezert nem tudom. Sokszor most delig erzem ezt az ingert majd elmulik ejszaka se erzem es reggel megint kezdodik. Azt tudom hogy terhessrg vege fele normalis de ilyenkor? Esetleg valaki volt igy?
2019. dec. 29. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Már a legelején. Mensi elmaradása után kb egy héttel.
2019. dec. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Változó van hogy napokig semmi gondom van hogy napokig csak a wc-re szaladgálok.
2019. dec. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Es nektek mennyire ideig tartott? Hany hetig?akkor normalis az elejen is?
2019. dec. 29. 20:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem elején a hormonoktol volt, aztan fizikailag éreztem, hogy nyomja valami a holyagom. 18 hetes vagyok, sajnos kb eddig végig ez van :D ne aggodj, nem felfazas, terhesség :)
2019. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok. Még mindig tart. 21 hét

Éjszaka is kb 4-5 alkalommal. Előtte csak 1szer. Napközben meg se merem számolni.

2019. dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!