Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizeles inger. Mennyire suru...

Vizeles inger. Mennyire suru a normalis?

Figyelt kérdés

30. Hetben vagyok, de folyamatosan vizeles ingerem van az utobbi hetekbe. A baba 20. het ota fejjel lefele van.

Tudom a terheseg surubb pisilesel jar, de mennyire suru ami normalis?

Elmegyek pisilni, kise jovok a furdobol es mar megint ugy erzem hogy pisilnem kell. Ez megy kb egesz nap.

Ilyenkor ha pisilek is csak par csepp ugyhogy leginkabb az inger van jelen csak.

Ez normalis?


2020. szept. 12. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A végefelé nekem olyan is volt, hogy felálltam a wc-ről és ültem is vissza. 🤣 Nyugi.
2020. szept. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez lehet normális vagy húgyúti fertőzés is. Ha nem csip akkor valószínű a hugyholyagodon lakik a babad. En 20 percenként pisiltem.
2020. szept. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem csip meg semmi ilyesmi csak nagyon suru inger.

Koszonom a valaszokat:)

Valoszinu hogy a pici nyomja a holyagot, csak olvastam azt is hogy kozelego szules jele is lehet stb aztan elbizonytalanodtam hogy ez normalis e vagy koraszules gyanus esetleg.

De megnyugtatok a valaszok.

2020. szept. 12. 20:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is 30 hetes vagyok és nálam is pont ugyan ez van. A gyerek nyomja a holyagot. Amikor tudom, hogy nem kell pisilnem, hanem ő van a dologban, akkor feljebb tessékelem. Kicsit megnyomogatom alul és már el is múlt.
2020. szept. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!