Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmúlt a gyakori vizelési...

Elmúlt a gyakori vizelési inger. Bajt jelezhet?

Figyelt kérdés
Ma voltam első uh-n, abban a hitben hogy 8 hetes vagyok. A vizsgáló orvos szerint 7 hetes elő terhesség, de nem mondott semmit a szívhangról, pedig kérdeztem. Tüneteim nincsenek (csak gyomorsav volt eddig is) és a gyakori vizelési inger sem gyakori már.
2020. ápr. 7. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem is volt sűrű vizelési ingerem, amikor terhes voltam. Mégis van egy 9 éves fiam. :)

A tünetek jönnek-mennek, olykor visszatérnek, egyeseknél van, másoknál nincs. Minden normális, amíg nem vérzel és nem görcsölsz. Egyébként nyilván ha az orvos azt mondta, hogy élő terhesség, akkor volt szívhang. Ha baj lett volna, szólt volna.

2020. ápr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is elmúlt, aztán 34-5 hetesen már nem a hormonok, hanem a lányok súlya miatt visszatért.
2020. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!