Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha sok éve együtt vagyunk...

Ha sok éve együtt vagyunk gyerek nélkül, akkor már ne is legyen inkább?

Figyelt kérdés

13 éve vagyunk együtt. Nincs gyerek még, de mostanában nagyon sokat gondolok már erre a dologra. Vajon egy ilyen idős kapcsolatba már nem is kellene vállalni? Lehet ez hátrány a kapcsolatban? Esetleg van a valakinek tapasztalata?

Hosszú kapcsolatunk ellenére, nem vagyunk idősek, én harminc alatt, a férjem 40 alatt.



2021. jan. 25. 06:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
Ezt nektek kell tudni. Tiniként jöttetek össze, naná hohy gyerekként eszetekbe se jutott a gyerekvállalás. Ennyi idő után azért már jól ismeritek egymást, sok meglepetés nem nagyon érhet. Le kell ülni és -beszélgetni a kérdésről.
2021. jan. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Igen, megfogjuk beszélni, csak nekem erről mostanában olyan sok a gondolatom, mármint hogy nem e azt jelenti ez az idő, hogy milyen jól megvagyunk mi gyerek nélkül is. Hogy egyáltalán ennyi idő után “szokás-e” gyereket vállalni.

Kiváncsi vagyok, az itt levők mit gondolnak erről.

2021. jan. 25. 06:48
 3/27 anonim ***** válasza:
81%

Kit érdekel mi a szokás, meg erre szerinted mikor alakult ki szokás rend?

26 éve vagyunk együtt van 2 nagy gyerekünk, és van 21 hónapos és ha minden jól megy szeptemberben születik a pici. Ha érdekelne mi a szokás nem szülök 18 évesen az is baj egyesek szetint, és nem szülök 40 évesen, mert mindenki szerint már várjam az unokákat.

Úgyhogy ha szeretnétek gyereket legyen, ha jó nektek így akkor ne.

2021. jan. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%

Akkor vállaljatok babát, amikor erre vágytok mindennél jobban, már csak ez hiányzik ahhoz, hogy teljes legyen az életetek. Nem számít mióta vagytok együtt. Ha nincs meg ez az érzés, nem kötelező erőltetni.

Mi 11 éve vagyunk együtt, most várjuk az elsőt. De mi korábban is sokat beszélgettünk róla, tervezgettük.

2021. jan. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
76%
13. évfordulónk hetében született a nagyobbik gyerekünk. Addigra vágytunk rá. Azóta eltelt 10 év, született még egy, jó döntés volt a gyerekvállalás egyértelműen.
2021. jan. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
63%

16 éve vagyunk együtt. Férjem 17 én 18 voltam mikor össze jöttünk.

9év után kérte meg a kezem, 3 hónap múlva esküdtünk. Következő évben született az első lányunk. 3 a középső 6hetes a legkisebb.

2021. jan. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
12%
Csak nehogy a gyerek bxxxxa el majd a kapcsolatotokat....
2021. jan. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
39%
13 éve vagyunk együtt. 3 gyerek van. 11 éves, 6,és 4 éves fiúk! Nektek kell tudni, mit szeretnétek, beszéld meg vele!
2021. jan. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
76%

9éve voltunk együtt mikor megszületett a fiam. Mi is fiatalon jöttünk össze én 15 ő 17. Együtt nőttünk fel és együtt értünk meg a gyereknevelésre is. Idén lesz 13 éve és júliusban jön a 2.


De a gyereket nektek kell megbeszélni, nem a hosszú kapcsolat miatt nem lesz hanem mert nem akartok esetleg.

2021. jan. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
75%

Mi 17 éve vagyunk együtt és 2 éves múlt a kisfiunk.

Nem értem mi lenne ezzel a baj?

2021. jan. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!