Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Et+9 napon vagyok,...

Lombikosok! Et+9 napon vagyok, most csináltam egy tesztet, már nem bírtam tovább. Ez nagyon halvány ugye? Lehet még ebből baba?

Figyelt kérdés
[link]

2021. febr. 5. 17:33
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Sajnálom Kedves Kérdező!

Kívánom, hogy minél hamarabb beteljesüljön a vágyatok.


3.

2021. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! Kitartást és minden jót kívánok nektek!!
2021. febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom ,sok erőt ,kitartást ,én most vagyok FET+7 napon de nem érzek semi tünetet, lehet ez se jó jel , hasam kemény csak ennyi
2021. febr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Szia és neked hanyadik napon lett pozitív . Mert nekem FET+10 napon negatív x-epil teszt
2021. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Mi történt veled az elmúlt egy évben? Sikerült végül a következő lombikod?

2022. márc. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Hűha, hihetetlen hogy már eltelt egy év mióta kiírtam a kérdést!


Az első sikertelen lombikunk után átmentünk egy magánintézménybe. Ott mire sorra kerültem már április volt, javasoltak egy méhtükrözést így május elején tűkön ülve vártam hogy megjöjjön a menstruációm és kérhessek végre időpontot a tükrözésre. Abban maradtunk hogy ha ott minden rendben akkor nyáron indulhat is a következő lombik.

Májusban viszont nem akart megjönni a menzeszem és én teljesen kiborultam hogy nekem még ez se jön össze. Végül aztán csak csináltam egy terhességi tesztet és pozitív lett. Hát azt hittem ott menten elájulok.

Azóta egy szinte teljesen problémamentes terhességből meg is született a kislányom, most 8 hetes :)

2022. márc. 15. 12:44
 27/31 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok!
2022. márc. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Azta, szívbl gratulálok a kisbabádhoz!

Jó hogy ennek a történetnek jó lett a vége

2022. márc. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2022. márc. 17. 16:27
 30/31 anonim ***** válasza:
Wow, gratulálok!
2022. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!