Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha szedek tablettát de pl...

Ha szedek tablettát de pl mellette mégis teherbe esek, akkor ugyanugy meg fog jönni?

Figyelt kérdés
2021. febr. 16. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

???


Terhesség esetén nincs mensi.

Normálisan szedett tabletta mellett szintén nincs terhesség.

Akkor mi is a kérdés?

Ha nem jól szeded a tabit lehetsz terhes, de akkor meg nem jön meg a vérzés.

Baromi ritka, hogy valakinek legyen vérzése, terhesen, pláne kb mensivel megegyező. kb 100ezer nőből egy.

Vérezgetés meg előfordulhat terhesen, ami inkább maszatolás.

Ennyi erővel, minden vérzésnél mindenki csinálhatna tesztet nem? Nem tudom mi ez a mostani divat, hogy mindenki úgy gondolja, ha teherbe esik vérzése lesz, vagy vérzés ellenére azt hiszi terhes.


Nem is olyan régen még az ember egyértelműen tudta, hogy ha vérzés van baba nincs, tesztet sem csinált. Néha 100ezerből egy meg meglepődik. Ennyi. Ezért nem kell minden vérzésnél terhességen agyalni :D Nincs elég probléma az életben? Még ezen is pörögni kell? Bocsi ez most csak általános költői kérdés XD

2021. febr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az riasztott meg, hogy jobb mellemből ha megnyomom jön belőle valami fehér neha átlátszó valami :/
2021. febr. 16. 12:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Annak oka van amivel érdemes dokihoz fordulni (nőgyógyász első körben)

A magas prolaktin szint okozhatja, ami kezelésre szorul, pláne, ha valaha majd babát szeretnél. Hormont néznek, és, ha valóban magas az érték, akkor kapsz rá egy gyógyszert.

Minden jót!

2021. febr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De akkor nem terhesseg miatt van most ez?😵 Nem honnem hogy lehetek terhes mert szedem az orvossagot rendesen 1x ment a hasam este de azota nem is voltunk egyutt es mindig ovszerrel is vedekezunk abba neha el megy de mindig ellenoriztuk es semmi gond nem volt vele
2021. febr. 16. 13:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem nem vagy terhes, de a prolaktin miatt nézesd meg magad. A magas prolaktin szint betegség. Előteje a terhes nőknek is csak a terhesség végén szokott jelentkezni, ritka akinek az eleje fele. Ráadásul védekeztek, ugyan mi az istentől lennél terhes? Én szültem is, de nekem a terhesség alatt semmi nem folyt a mellemből, csak szülés után.
2021. febr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2021. febr. 16. 14:06
 7/8 exronin ***** válasza:
Öröm lehet veled a szex. Ja, nem, mégsem.
2021. febr. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gyöngyita válasza:
Nőgyógyász, mindenképp. És kérlek, ne hívd "orvosságnak"! Nem az! Orvösság az, ami az egészségeden próbál javítani. Nem tudom, hogy a gyógyszer okozza a problémáidat, de jobb utánajárni.
2021. febr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!