Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek rendszeres 32-33 napos...

Akinek rendszeres 32-33 napos ciklusai vannak, náluk mennyire biztosak ezek az online ovulációs kalkulátorok? Kinek mennyire váltak be? Tudom kellene hőmérőzni, de az most elmaradt. A méhnyaknyákot figyelem amennyire értek hozzá.

Figyelt kérdés
Mi most fogunk először próbálkozni a férjemmel, 32-33 napos a menstruációm. Feb 16. án jött meg. A kalkulátor azt mutatja hogy márc 5.6. nagyon termékeny 7. ovuláció. Márc 2. tól mutatja hogy van közepes esély. Ti mikor lennétek együtt a párotokkal ebben az esetben? Olyat is hallottam hogy nem szabad túl gyakran együtt lenni mert az rontja az esélyeket. Én úgy gondolom hogy 3. 5-6-7. -én kellene együtt lenni. Vélemény?

2021. febr. 28. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor babatervezésben voltunk én is rendszeresen néztem. De pontosan sosem tudtam, hogy mikor, mert 28-34 közötti volt a ciklusom. Én a 28 naphoz képest is kalkuláltam egyet és a 34 naphoz képest is és így kaptam egy 10 napos intervallumot, amiben valószínűleg eltalálhatjuk a peteérést. Vagyis hát el is találtuk, mert abban a hónapban fogant a lányom. Előtte kb 2 hónapig kalkuláltam.
2021. febr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez miért kell kalkulátor? 32-14, előtte 5 nap, utána 3 és akkor nem maradtok le róla, ha 1-2 nappal hamarabb vagy később van.
2021. febr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na igen ehhez tényleg nem kell kalkulátor, ráadásul még plussz beállítással sem pontosak. Ciklushosszból 14 nap -5 nap mert akár eddig élhet a spermium. És onnantól kétnaponta együtt lenni. LH tesztet használhatsz és akkor pontosabban megtudod, hogy neked pl hány napos a luteálisod. mert lehet 12-16 nap, ami már 4 nap eltérés.


Szóval 32 napos ciklusnál 13. naptól legyetek együtt mindenképp 20. napig. kb 18. napon lehet ovud. Annyira nem bonyolult számítás :D


Sok szerencsét!

2021. febr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is használok naptárat, meg figyelem a nyákot is. a hőmérőzés jó, de csak utólag látod majd hogy mikor volt ovu. a naptár megad egy intervallumot, hogy mikor lehet a termékeny időszak, nekem kb. bejön, legalábbis nyák szerint, hőmérőzni most fogok rendesen csak. én a ciklus.hu-t használom, itt van naptár módszeres nézet, van fiú-lány nézet, azokból látni mikor van termékeny időszak. 31 napra számolja átlagban a ciklusaimat.
2021. febr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!