Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki hisz a horoszkopban, volt...

Aki hisz a horoszkopban, volt aki gyermektervezesnel figyelembe vette, hogy milyen csillagjegy alatt legyen a szules varhato idoponja? Vagyis a gyermek milyen csillagjegy alatt szulessen? Vagy olyan hónap amelyikre azt mondta, hogy semmi keppen sem?

Figyelt kérdés

2020. dec. 29. 23:12
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
80%

Én nem vagyok szülő, de amikor anya terhes volt velem, és túlhordott, azt mondta minden ismerősének: "jaj, remélem március 20-ig megszületik🤞 milyen már az, ha egy nő kos?🙃" - ezt így előadta a leendő matektanáromnak, aki, mint kiderült, kos csillagjegyű😅

Végül amúgy sikerült halakként meglátnom a napvilágot😇

2020. dec. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
45%
Én igen, figyelembe vettem. Nem akartam, hogy a ikrek jegyű babám szülessen. Apám, anyósom, sógornőm ikrek, hihetetlen mennyire illik rájuk az összes rossz és jó tulajdonság, amik ehhez a jegyhez tartoznak és őszintén szólva egyikkel sem jövök ki jól vagy egyiket sem tudom hosszú ideig elviselni. Szerencsére egyből sikerült az első babám, ő vízöntő.
2020. dec. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
41%

Nem vagy elvakult hívője, de mi azt terveztük kihagyunk egy hónapot a próbálkozással, nehogy az legyen a csillagjegye. De előtte terhes lettem.

Erre pont a forduló nap után egy nappal voltam kiírva. Végül előbb született, így nem az lett, de paráztam.

2020. dec. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
45%

Az első gyerek nem tervezett volt így ő jött amikor jött, bikának volt kiírva, ikrek lett, pont az egyik jegy akikkel nincs jó tapasztalatom, a gyerekünk viszont egy igazi álomgyerek eddig, remélem később sem fordul ilyen skizo hazudozóba mint az ikrek emberek akiket ismerek. 😅😅

A másodiknál nekünk is van egy jegy amit nagyon nem szeretnék de szerencsére annak a gyártási hónapját már elhagytuk, másrészt tavasszal gondoltuk élesben elkezdeni a próbálkozást, addig megszakítással védekezünk, ha jön jön ha nem nem de örülnék ha a terv jönne össze majd elsőre - másodikra és bak lenne vagy vízöntő. Nyilván jöhet a baba előbb vagy később és tök mindegy mi lesz a csillagjegye, nem számít úgy igazából.

2020. dec. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
28%
Próbáltuk időzíteni először, de így nem lett belőle baba. Amikor ráhagytuk, mondván, lesz, ami lesz, egyből megfogant. Egyébként numerológiai szempontból ideális hónapban és napon, jó sorsmisszióval született, és olyan asztrológiai állásai vannak, amelyekkel sokra viheti. Nagy kihívást jelent viszont az érzelmeit kezelni, nekünk így az lesz a feladatunk, hogy a képességei kibontakoztatásán túl ezt megtanítsuk neki. Nem egyszerű, nekünk is fejlődnünk kell mellette sokat. A napjegye olyan, amit általában nem tudok hova tenni, a szokásaiban különös számomra, de az aszcendense a viselkedésében eddig mérvadóbbnak tűnik, azt a jegyet viszont nagyon kedvelem.
2020. dec. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
25%
Jajj csak fohaszkodok az osszes istenhez hogy ne szuz csillagjegyu legyen. En tuti ugy tervezem majd hogy ne karacsony kornyeken foganjon, nincs szuksegem meg egy szuzre a csaladban, bar nem teljes mertekben hiszek a horoszkopokban, de jobb biztosra menni a tapasztalataim alapjan.
2020. dec. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
69%
Felnott emberek ilyenekben hisznek... 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
2020. dec. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Mi most tervezzük a picit csak amiatt izgulok ha kora szülött lesz rögtön más horoszkópja lehet..
2020. dec. 30. 00:26
 9/44 anonim ***** válasza:
22%

Az elsőhöz valamilyen szintem csatlakozom :D

Az én anyukámat annyira nem érdekelte ez az egész, DE KÖSZÖNÖM HOGY NEM KOS LETTEM😂

Ha egyszer gyerektervezésben gondolkodnék úgy időzítenék(hát ha bejön) hogy ne Kos ne Bika ne Ikrek legyen+Skorpio meg Nyilas😂)


Mérleg a kedvencem meg a Vízöntő hát meglátjuk😂


Udv egy halak😎

2020. dec. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
97%
Ha koraszülött lenne, a csillagjegye lenne a legkisebb gondod...
2020. dec. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!