Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok és nem tudom...

Terhes vagyok és nem tudom abbahagyni az ivást. Akkor én most rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés

2021. márc. 2. 06:43
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Alkoholista vagy



Akkor vagy rossz anya, ha ebbe beletörödsz és nem kérsz segítséget.

2021. márc. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
90%

Elég rossz vagy és undorító már ne haragudj. Ha megszületik akkor is részegen fogsz róla gondoskodni?

Jó kilátásai vannak szegény gyereknek.

Borzasztó.

2021. márc. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
100%

Ha troll a kérdező akkor is nagyon rossz dolog egy ilyen témával viccelődni.


Ha nem troll akkor meg haggyuk is... Párom anyja alkoholista, terhersegen is ivott, sztem csoda az is h megszületett élve. Epilepsziás lett, az a szerencse h a gyógyszereit sikerült rendesen beállítani és így kordában lehet tartani a rohamokat. Az anyja le is mondott róla, a nagymamája nevelte fel. Egy életre gyomot hagy az emberben egy ilyen "anya".

2021. márc. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha többe nézed az alkoholt akkor te nem vagy anyának való és ha esetleg egészségesen születik az a szegény baba akkor előbb vagy utóbb úgyis elveszi tőled a gyámügy.Már terhesgondozásnál kiderül hogy iszol és a védőnő jelezni fogja a szükséges szervnél és figyelni fognak sűrűbben mint az átlagot a szülés után.Ha ez valóban igaz akkor kérj segítséget azonnal!Mit iszol és mennyit?Csak kíváncsiságból kérdezem?Párod mit szól ehhez?A terhességhez és az iváshoz?
2021. márc. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
100%

14. A párjais gondolom hasonló életmódot folytat, ha együtt él egy ilyen nővel.

Undorító csak azt tudom mondani.

2021. márc. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
100%
Valóban az!Úristen és ezeknek lesz gyerekük.....Szegény gyerek!!Szívből sajnálom
2021. márc. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
84%
Dohányzásellenes kérdés, egyébként nagyon jó. Helyettesítsétek be az alkoholt dohányzással. Na, ilyenekből van itt egy pár, még a kérdezők válaszai is ilyesmik szoktak lenni. És akkor lehet elgondolkodni. Nagy taps a kérdezőnek!
2021. márc. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
17, ugyanaz. Attól még az alkohol jobb lesz?
2021. márc. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
87%

Biztos, hogy troll a kérdező.


Egyébként az unokatestvérem részegen felcsinálta a piás nőjét, a gyerek intézetben van mert olyan, mint egy szobanövény...

2021. márc. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
100%

Merész kijelentés, hogy anyád is ivott, amikor veled volt terhes, és semmi bajod! Én ezt nem így látom! Szerintem igenis nagy baj van veled.

Alkoholista vagy!!!


Ennek az ártatlan gyereknek már most elkezdted tönkre tenni az életét. Ha megszületik mi lesz??

Majd ha sír, te jól bepiálsz-mert nem bírod, és őt ki fogja ellátni?


Csak abban bízok, hogy van egy jó védőnő vagy gyerekorvos a környéken, aki elintézi, hogy haza se vihesd a babát a kórházból! 🙏🏻🙏🏻


Szégyelld magad!

2021. márc. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!