Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok és nem tudom...

Terhes vagyok és nem tudom abbahagyni az ivást. Akkor én most rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés

2021. márc. 2. 06:43
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%
És mire vagy képes?
2021. márc. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%
Ügyesen tud inni
2021. márc. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%
És írni:)
2021. márc. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
49%

[link]



Szerintem olvasd át...


Itt az ideje leszokni. Tök mindegy ha nem részegésig iszol, mert akkor is iszol...

Cigire ugyanez vonatkozik.


Csak ne csodálkozz ha down kóros lesz!

2021. márc. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem sokra vagy képes, ha a saját gyereked kedvéért a piát sem bírod letenni legalább a terhesség idejére. Így nem csak lelki nyomorék lesz a gyerek egy alkoholista anyával, hanem lehet, hogy fizikailag is beteg lesz. Csodálatos történet, csak gratulálni tudok. Attól, hogy ismételgeted, hogy márpedig te jó anya leszel, attól nem leszel az.
2021. márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
83%
Gusztustalan pfujj🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. márc. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%

Alkoholista vagy.

Te azt hiszed,hogy nem vagy az,és itt mindenki úgyis téved,mert nem ismernek igazán.


Pedig az vagy!


A belátás lenne az első lépés a gyógyulás felé,de nem tartasz ott sajnos.


Szinte már dühítő,hogy míg pl.én 5 hetesen elvetéltem,te azt sem tudod milyen szerencsés vagy egy élő terhességgel :(

2021. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!