Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok és nem tudom...

Terhes vagyok és nem tudom abbahagyni az ivást. Akkor én most rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés

2021. márc. 2. 06:43
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
A mentális retardáltság már fennáll nála, ha sikerült ezt a szót úgy leírni, hogy "annya" XD
2021. márc. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%

annya!!!!!!????


Hát neked tényleg semmi bajod:))))))

2021. márc. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%
😀😀😀
2021. márc. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholizmus esetén már csak azért is minél előbb szaksegítséget KELL kérni, mert az alkohol nem olyan, mint a cigi vagy egy csomó más drog, amiket sokszor egyik napról a másikra abba lehet hagyni. Nagy mennyiség rendszeres fogyasztása esetén a hirtelen megvonás konkrétan halálos is lehet, a leszokásnak tehát fokozatosnak kell lennie, de mivel eközben is károsítja az alkohol a magzatot, a lehető leghamarabb el kell kezdeni a folyamatot. Szóval a felelős döntés az lenne, ha azonnal felhívod a védőnőt, hogy kerítsen neked segítséget.
2021. márc. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
12%

Amúgy ez szomorú topic, a kérdező gyanítom csak troll, mert hitelesen az alkoholistát sem tudja visszaadni. Akinek volt alkoholistához "szerencséje", az úgyis látja...


Egyébként a valóságban egy alkoholista meglehetősen sokáig tud feltűnés nélkül létezni, még a vizsgálatok sem fogják lebuktatni, ha pedig már annyira durván alkoholista, hogy messziről lerí róla, akkor valószínűleg elvetél. Az embrió nagyon érzékeny, és többször szelektálja ki a természet (jelen esetben alkohol), mint ahány alkohol függő baba születik.


Plusz az is érdekes, hogy most mindenki felkötné kb a fiktív kérdező anyát, de amikor ugyanitt valaki megkérdezte, hogy ihat e egy pohár bort terhesség alatt, a válaszok zöme ott buzdította az igazi kérdezőt, hogy nyugodtan semmi baja nem lesz.


Na hát erről ennyit. :D

2021. márc. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
94%
Aközött, hogy valaki néha megiszik egy-egy pohár bort vagy rendszeresen lerészegedik azért van ám különbség. Egyesek szerint nincs, de azok hülyék. Bocsi
2021. márc. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
92%

Tudtad, hogy ez vár rád amikor feltetted a kérdést.

Mindenkinek van annyi esze, hogy ne igyon terhesség alatt. Persze, hogy mindenki elítél.

2021. márc. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%
Anyuka akkor leszel, ha megmarad a terhesség, megszületik a baba és nálad is maradhat. Amíg ezeket is kockáztatod már pedig azt teszed, addig azon már ugyan minek aggódsz, hogy jó vagy rossz leszel..
2021. márc. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
Fogalmatok sincs h ki VAGYOK ÉN ÉS MIRE VAGYOK KÉPES. A kérdést lezártam!!!
2021. márc. 2. 11:20
 40/47 anonim ***** válasza:
100%
Egy beteg akaratgyenge nő vagy,aki most már egy magzatot is veszélyeztet :( menj rehabilitációra,a kicsit pedig add örökbe felelősségteljes embereknek.
2021. márc. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!