Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben a vírusos időszakban...

Ebben a vírusos időszakban vállalnátok gyereket?

Figyelt kérdés
2021. márc. 4. 16:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Igen.
2021. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Attól függ, ha fiatal lennék akkor vàrnék, 30 felett màr nem.
2021. márc. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
igen
2021. márc. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%

Nézd én igaz szingli vagyok most/36 F/

De ha lenne társam/párom és egy hangon pendülnénk igen.

Ház auto megvan nincs hitelem

pénzem is van

De én amugy se engedném állami kórházba szülni /kívéve ha ismerősök kik ott szültek azt mondják jó/ és persze a páromnak is megfelelne.

2021. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

Igen.


Vicc az egészben, hogy jóval egyszerűbb most, mintha 2 évvel ezelőtt lettem volna terhes, nem kell reggel magyarázkodni, hogy miért vagyok rosszul, nem tűnik fel senkinek az összes nyilvánvaló terhes tünet, mert home officeban vagyok, ellátás jóval egyszerűbb, mert csak időpontosok mehetnek, nincsen tele a váró mindenféle betévedt beteg emberrel, a kimondott "terhes vagyok, vizsgálatra jöttem" varázsszavakkal meg kb azonnal fogadnak bárhol. Nem kell irodai ruhákba passzírozni magam és aggódni, hogy jajj csak fel ne tűnjön, hogy dinnye melleim lettek, simán lehetek kényelmes ruhában.


Szerintem tök egyszerű most terhesnek lenni. :D

2021. márc. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
Én nem.De nekem már van 2.
2021. márc. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Hát figyelj, én nyáron szültem, már várandós voltam, amikor megjelent a vírus, ugye így már nagyon választási lehetőségem nem volt :D De annyira nem gondolom, hogy a vírus jelenléte sokat osztott-szorzott az ellátásomon, sőt, én abszolút pozitívnak éltem meg, hogy a felesleges extra vizsgálatokat kiszórtuk és csak az igazán lényegesekre kellett mennem, annál nyugodtabb voltam. Egyébként az ellátás teljesen zökkenőmentes volt, pedig a kórház, ahol szültem, kovidosnak is ki lett kiáltva, de mégsem tapasztaltam semmi problémát emiatt.
2021. márc. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Most szültem, semmi hátrányom nem volt a covid miatt. Kórházban picit zsúfoltabban voltunk, de minden a megszokott volt. Látogatók meg pont nem hiànyoztak abban a 2 napban.
2021. márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Igen.
2021. márc. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

Igen, próbálkozunk.


Miért van lepontozva minden válasz?

2021. márc. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!