Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben a vírusos időszakban...

Ebben a vírusos időszakban vállalnátok gyereket?

Figyelt kérdés
2021. márc. 4. 16:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
85%
Egy hónap múlva szülök. Idén leszel 30, meddig kellene várnom a gyerekvállalással ilyen kifogások miatt?
2021. márc. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha jönne vállalnánk, de nem akar sikerülni. Nem rajtunk múlik...
2021. márc. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%
Engem speciel az egészségügy mostani átalakítása jobban hátráltat, mint a vírus. Ettől függetlenül belevágtunk.
2021. márc. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
89%
Januárban született meg a fiam. Ugyanolyan volt az ellátás, mint két éve, amikor a lányom született. Annyi különbséggel, hogy mindenhova kellett a maszk (szülésnél és a kórházban az osztályon nem) és hogy nem voltak olyan sokan, mert mindenki szigorúan időpontra ment. Mindenképpen akartunk kistesót kis korkülönbséggel, tehát nem várhattunk ki tudja hány évet.
2021. márc. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi vállaltunk. Most 2 hónapos baba, tehát már pandémia alatt fogant. Volt 1-2 nehézség, például hogy a kórházi napokban nem lehetett velünk apa, vagy hogy nekem maszkban kellett szülnöm, de ha az ember szeretne babát, akkor szerintem ezek kibírhatóak és érdemes most is belevágni.
2021. márc. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
33 hetes vagyok szoval igen. Amugy csatlakozom az elottem szolokhoz, home office egy aldas volt, ellatassal semmi gond nem volt eddig, es igen az eu atalakitas engem is jobban izgat.
2021. márc. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
68%
Igen, mivel 31 éves nő vagyok és valószínű hogy x év múlva már késő lenne, így örülnék ha sikerülne minél hamarabb.
2021. márc. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!