Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek jött össze elsőre a...

Kinek jött össze elsőre a baba? Örültetek? Vártátok?

Figyelt kérdés
Mi volt a trükkötök? Vagy csak szerencse? Második babánál is így ment, mint a karikacsapás?
2021. márc. 19. 23:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%

Az elsőt inkább balszerencsének mondanám... Még az esemény utáninak is "ellenállt".


A 2. is elsőre sikerült, pedig csak egy pár perces gyors menet volt amíg a nagyobb elvolt magának - mondjuk ez kb középidőre időzített volt

2021. márc. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Az első sok év várakozás után fogant. A kistesói első hónapban mindhárman. 😊 Természetesen örültünk és vártuk őket.
2021. márc. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon örültünk, a férjem azóta is büszkén meséli mindenkinek, hogy elsőre sikerült neki...én nem is kellettem hozzá 😀

A mi kapcsolatunk egy igazi filmbe illő történet. Nagyon szeretjük egymást, talán ez volt a trükk. 🙂

2021. márc. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Az első babánk rögtön az első hónapban megfogant. A párommal a gimi óta, akkor épp 11 éve voltunk együtt. Mindig védekeztünk, hála az égnek sosem kellett abortuszra mennem, tehát nem is tudtuk hogy egyáltalán nemzőképesek vagyunk-e. Aztán eljött az idő és megbeszéltük hogy akkor jöhet a baba. Annyi sok rémhírt és negatív tapasztalatot hallottunk már hogy úgy voltunk vele pár hónap kelleni fog mire összejön. Hát mindketten meglepődtünk hogy akkor mégsem :D. Természetesen nagy volt a boldogság, de azért bennem volt félsz is, mert még csak előtte döntöttük el hogy jöhet a baba. Nem is voltam benne biztos, hogy képes leszek rá hogy anya legyek. A félelmeim az első ultrahang felvételig tartottak, utána már minden rendben volt.

Második baba kb 3-4 hónap után jött.

2021. márc. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Eddig 3 terhességem volt, a 2. sajnos a 12. hét előtt vetéléssel végződött, de mindhárom terhesség az első hónapban jött össze. Nagyon örültünk neki, de azt sajnáltam, hogy csak ilyen rövid ideig lehettünk együtt védekezés nélkül. Nem csináltunk amúgy semmi különöset, hogy ilyen hamar sikerüljön, de az már biztos, hogy ezek után nem lehetünk túl meggondolatlanok az együttlétek alatt, mert nem tervezünk több gyereket, és láthatóan a fogantatás résznél nem ütközünk komoly akadályokba...
2021. márc. 20. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Több hetes kihagyás után a viszontlátás örömében nem húztunk gumit, majd megbeszéltük, hogy abban a hónapban hagyjuk is a macerát, hiszen csak nem megy olyan gyorsan a teherbeesés. Azóta 6 éves kisiskolás. 😅
2021. márc. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
Nekünk még csak egy gyerekünk van, elsőre sikerült, nagyon örültünk. Annyit tettünk érte, hogy két naponta együtt voltunk, semmi többet. Hozzá kell tennem, hogy mindketten fiatalon, fitten, egészségesen vágtunk bele, szerintem ez sokat számít. Remélem a második is ilyen könnyen fog menni. 😊
2021. márc. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
38%

Első elsőre, második második hónapban.

30 felett voltunk, de egészségesen, évek óta gyönyörű szabályos ciklussal (ezért tenni kellett), tudtam mikor van ovu, előtte +biztonság kedvéért utána tudatosan voltunk együtt (máskor is, de akkor mindenképpen). Szerencsére ennyi elég is volt.

Második gyereknél nem tudtunk első hónapban időzíteni, másodikban igen.

Örülökünk hát, bár mindkét alkalommal azért betojtunk elsőre attól, hogy ilyen könnyen ment.

2021. márc. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mind3 3 elsőre, persze nagyon örülök. Rengetegen szenvednek az ismerőseink közül.
2021. márc. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
33%

3.

Azért pontoztok le, mert a férjemmel olyan jó a kapcsolatunk, hogy egyikünknek sem kellett stresszelni, nem görcsöltünk rá, mint sokan, hogy úristen ma KELL együtt lennünk, hanem úgy csináltuk, ahogy jól esett így elsőre össze is jött. Minden hónapban kb. 25% esélye van egy egészséges párnak a babára, teljesen rendben van az is ha elsőre összejön , ahogyan az is ha mondjuk 1 év múlva. Ezen a gyakorin annyi rossz indulatú, irigy ember van, itt élik ki magukat név és arc nélkül. Azért mert más boldog, nem tudom nektek miért lesz rosszabb az életetek.

2021. márc. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!