Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek jött össze elsőre a...

Kinek jött össze elsőre a baba? Örültetek? Vártátok?

Figyelt kérdés
Mi volt a trükkötök? Vagy csak szerencse? Második babánál is így ment, mint a karikacsapás?
2021. márc. 19. 23:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tök jó olvasni a történeteiteket! :)
2021. márc. 20. 10:06
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Mind a két alkalommal elsőre sikerült. Mindkét alkalommal missed ab lett :(
2021. márc. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
58%
Nekünk összejött elsőre. Őszintén szólva nem örültem, mert arra számítottam, hogy majd kb 9 hónap alatt jön össze (meg ne kérdezd miért pont 9, ez volt a fixa ideam). Szoval inkább csak sokkolt. Elég sok időnek kellett eltelnie, hogy örüljek. Kb miután megszületett 😂 mert hogy baromira utaltam terhes lenni amúgy is.
2021. márc. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszi az őszinteséged, utolsó! :) biztos, hogy nem sétagalopp ez a 9 hónap, és tök érdekes az is, ki-ki mennyire másképpen éli meg.

Kedves 3., sajnálom, hogy lepontoztak, én hasznosnak találtam a válaszod, és sok boldogságot kívánok neked! Ne foglalkozz az irigykedő emberekkel, nem érdemlik meg.

2021. márc. 20. 11:38
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem vagyunk ilyen szerencsések mint ti. A mi siker sztorink meg várat magára.
2021. márc. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Hajrá!! Drukkolok :) mi most kezdtük.
2021. márc. 20. 18:31
 17/19 anonim ***** válasza:
83%
Hármas, szerintem nem azért pontoztak le, mert nektek olyan jó a kapcsolatotok,hogy mindenki irigykedve néz titeket, mint te gondolod. Azért pontoztak le, mert öntelt és buta módon azt gondolod, hogy nektek azért sikerült elsőre, mert ti annyira nagyon szeretitek egymást. Egyébként a nagyon jó a kapcsolatotokat nem nekünk kell bizonygatnod. Ráadásul nem kell visszajönni még egy kiokosításra. Szerintem engedd el.
2021. márc. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Én értem, hogy mit mond a hármas és egyet is értek vele.

Nekünk is elsőre sikerült. A környezetemben akiknek sikerült 3 hónapon belül a baba, ott tényleg nagyon jó a párkapcsolat. Vannak olyan ismerősök is, akik között nincs túl nagy összhang...ott még egyik párnál sem jött össze.

Nyilván jó időzítés is kell, de a nyugodt környezet is nagyon sokat számít.


17 aki okoskodik itt öntelt és buta módon az te vagy.

2021. márc. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
80%

Oké, akkor megállapíthatjuk, hogy akinek nem jön össze három hónapon belül a gyerek, annak a kapcsolatában van a hiba...


Oké... 😂


Látszik, hogy halvány lila sejtésetek sincs a dolgokról. Eleve arról sem, hogy kívülállóként sosem lesz lövése senkinek sem arról, hogy egy párnak milyen a kapcsolata valójában. Aztán innentől párhuzamot vonni eközött a két dolog között, hát elég meredek...

2021. márc. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!