Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az 5. heten elveteltem. Nagy...

Az 5. heten elveteltem. Nagy baj lehet velem? Mi okozza ezt?

Figyelt kérdés
2021. márc. 20. 07:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
He egyszer, akkor semmi bajod. Én 7 hetesen vetéltem rá 2 hónappal fogant a fiam és minden rendben volt.
2021. márc. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Sajnálom. :( Úgy tudom, ilyen idős terhességnél még nagyon gyakori a vetélés, csak sokan nem is tudják meg soha, hogy egyáltalán terhesek voltak. Általában nem az anyuka szervezetében van ilyenkor a probléma, hanem valamilyen magzati genetikai rendellenesség az oka, tehát nem valószínű, hogy megismétlődik.
2021. márc. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Megismetlodik???? Akkor nagy valoszinuseggel a következő is elmegy vagy lehet hogy genetikai rendellenesseggel szuletik?????!!
2021. márc. 20. 08:30
 4/12 A kérdező kommentje:
jajj elnézést félre olvastam!
2021. márc. 20. 08:31
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Félre bizony. 5 hetes terhesség sokszor ki sem derül. Ilyen korai vetélés nagyon gyakori, valószínűleg beteg lenne a baba, vagy a terhesség nem tud fejlődni. Ha többször előfordul, akkor lehet, hogy oka van és kezelni kell, de 1 vetélésnél nem kell vele foglalkozni.
2021. márc. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a részletes felvilágosítást! Sajnos az orvosom nem nagyon foglalkozott vele.
2021. márc. 20. 08:54
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

3x vetéltem el egymás utan a 6.heten. senki nem tudja azóta sem, mi volt a baj.

Kivizsgáltak, semmit nem találtak. Aztán lett 1 fiam, most ismét varandós vagyok.



Ez sajnos ilyen...

2021. márc. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában ezek az embriók sajnos nem egészségesek ezért a természet szelektálja őket. Csak akkor ismétlődik ez, ha veled van baj és a te szervezeted nem tartja meg az embriókat. De ezt egy vetélés után sajnos nem lehet megmondani, hogy lesz e meg. Legyünk pozitívak. Legközelebb sikerül!
2021. márc. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, bízok benne!!! Úgy megorultem hogy pozitiv lett a tesztem erre sajnos gyorsan véget ért az oromkodes. Akkor ez még magától tisztul? Nem kell orvosi beavatkozás hozzá?
2021. márc. 20. 11:27
 10/12 anonim ***** válasza:

Vagy tisztul, vagy nem... mindenképp nézesd meg.

Nekem a 3ból 2x kellett beavatkozás utána.


7#

2021. márc. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!