Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az 5. heten elveteltem. Nagy...

Az 5. heten elveteltem. Nagy baj lehet velem? Mi okozza ezt?

Figyelt kérdés
2021. márc. 20. 07:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Valójában a vetélés sokkal gyakoribb és természetesebb, mint gondolnád. A családban van idős orvos, ő pl még anno (50-es évek) úgy tanulta, hogy minden nőnek van legalább 2 vetélése az életben, csak mivel nem tesztelgettek, meg nem naptáraztak, ez nem volt feltűnő, illetve abban a korban, amikor az ember 20 évesen megházasodott, meg szült 5-6 gyereket, pont nem egy vetélésen rökönyödtek meg. Most, ha szabad így fogalmazni, nagyobb érték a gyerek, mert később vállaljuk, ketyeg a biológiai óra, meg nem tervezünk 8-cat, így annak az egynek az elvesztése is nagyobb trauma. Vetélést sok minden okozhat, például sajnos nem megfelelő gének találkoztak, nem lett volna életképes. Ez a természetes szelekció egyik formája, kár azon stresszelni, hogy megismétlődik-e, mert arra van nagyobb esély, hogy egészséges vagy és lesz babád.
2021. márc. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt olvastam valahol hogy a terhességek nagyrésze véget ér magától a 6. Hét előtt, szóval ne stresszeld túl nem kell rögtön nagy bajra gondolni ha csak egyszer történt meg bár gondolom nem lehetett azért így sem valami kellemes élmény remélem a következővel már minden jól megy majd
2021. márc. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!