Elveteltem vagy nem?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek.

Vasárnap elkezdtem vérezni. De előtte csinaltam reggel egy tesztet, közepesen erős volt. Délelőtt elkezdtem enyhén vérezni. Bementem a kórházba, majd ott közölték velem, hogy nem látnak semmit. Rövid UH vizsgálat után. Oké elfogadtam, nincs baba. Inkább mint méhen kívül legyen. Elkuldtek laborba hcg szint 261. Az orvosok szerint nem sok de nem is kevés. Pecsételgettem/tek. Leginkább csak pisiléskor. Nem küldtek újabb Hcg szint vizsgálatra, az orvosom rövid gondolkozás után telefonon közölte, hogy ez spontán korai vetélés. Oké, újra elfogadtam. Mivel nem volt újabb hormon vizsgált ezért csinaltam reggelente tesztet, hogy lássam mikor csökken le a hcg. Azóta szépen erosodik. 5 napja kozolték, hogy elveteltem. Szombaton a digi Clearblue 1-2 hetet írt az első pisiből ma viszont 2-3 hetet a sokadikból. Szerintetek? Az orvosom csak vasárnap tud fogadni. Most viszont azt mondta, hogy ja, hát lehet akkor csak fenyegető vetélés...



2020. okt. 8. 11:22
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Öszintén szólva nem valószínü, hogy elvetéltél, mert akkor a hormonszint csökkenne és nem emelkedne.

Viszont az orvosodat célszerü lenne lecserélni egy felelöségteljesebbre, mert ö nem az.

Egyébként ha nem látnak UH-val terhességet, attól még nem biztosabb a vetélés, mint egy még nem látható terhesség vagy esetleg egy méhen kívüli!

2020. okt. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha elvetéltél, a hcg idő mire kiürül, lehetnek hetek is, mire eltűnik a pozitív csík. Más nem tudsz, megvárod az orvosodat mit mond.
2020. okt. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha már 2-3 hét ír a teszt szerintem maradt a terhesség csak nem látták még!

Sokat számít ha nem hüvelyi uh volt, hogy mennyire telt a hólyag pl..

Mondjuk az orvost se értem 1 Hcg vérvétel után szoktak még egyet de hát na..

Drukkolok nagyon! 🙂

2020. okt. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, hogy még barmi lehet, csak annyira nehéz ez a pár nap. Ráadásul valóban nagyon érdektelennek érzem az orvosom akiben 13 éve maradéktalanul megbíztam. Köszönöm a válaszodat.
2020. okt. 8. 11:32
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Orovsváltás és mielőbb menj!

Drukkolok!

2020. okt. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Már volt vetélésem és akkor eltartott egy ideig mire kiürült, de nem erősődőtt a teszt. Tehát ez bennem a legnagyobb kérdőjel.
2020. okt. 8. 11:34
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Jo lenne tudni h elvileg hany hetes voltal az elso uh n. Mert pl 5 hetesen ha nem lat semmit az meg normalis. 7-8 heten vidzont mar latnia kell.
2020. okt. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
17-i együttlétből foganhatott. Késett az ovum. Az utolsó menszim augusztus 31-én volt.
2020. okt. 8. 13:25
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos en a mehen kivulit sem zarnam kell. Ezert kell vervetel, h konkretan mennyi a hcg, es uh, minel elobb. Mert ha mehen belul nincs semmi, de a hcg no, siman lehet mehen kivuli.
2020. okt. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Engem egy egész kicsit az nyugtat, hogy fájdalmaim nincsennek. A méhen kívüli terhesség során nagy fájdalmak vannak.
2020. okt. 8. 13:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!