Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felelőtlen döntést hoztam,...

Felelőtlen döntést hoztam, hogy elvetetem a babámat😪. Most nagyon rosszul érzem magam mert nagyon megvisel.25-en történt a műtét. Szerintetek mikor próbálkozzunk újra? Mert szeretnénk mégis egy közös gyereket.

Figyelt kérdés
Kérek minden kommentelot,hogy kíméljenek a negatív hozzászolasoktol mert így is lelkibeteg vagyok mert bánom hogy így döntöttem, hogy megolom a gyerekem.
2021. márc. 28. 09:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
45%
Ez a smile nem azt jelenti, hogy olyan mélyen alszik, hogy buborékot fúj az orra takonyból?
2021. márc. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hat kérdező ez alapján ne vallalj gyereket. Most semmikepp.
2021. márc. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne próbálkozzatok ne játszatok más életével.
2021. márc. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igen, tudom ha esetleg teherbe esnék ezután, akkor az már nem lenne ugyanaz. Mert nem pótolható. De mégegyszer nem szeretnék ilyet átélni, meg sem tudnám tenni. Szeretném öt is, nyilván lenne akkor is lelkiismeret furdalasom az első miatt. Remélem az idő begyógyítja ezt a sebet, és a fájdalmat enyhíti mert most ebben az állapotban nem tudok mihez kezdeni. 😪
2021. márc. 28. 19:22
 15/17 anonim ***** válasza:
54%
Én már most nagyon sajnálom a még megnem fogant kölyködet
2021. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%
Uhhh..
2021. márc. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező? Mi történt azóta?
2022. jún. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!