Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hisztek abban, hogy akkor jön...

Hisztek abban, hogy akkor jön össze a baba, amikor "nem feszül rá" az ember?

Figyelt kérdés
Annyiszor hallani ezt a tanácsot, nőgyógyászok is szokták osztogatni. Mit gondoltok erről?
2021. márc. 31. 21:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
52%

Amennyiben nincs olyan eü-i kizáró ok, ami lehetetlenné tenné a fogantatást, szerintem igaz lehet...


Mi idén kezdtük volna a kivizsgálásokat, cirka 7 év után (mostanra tisztázódott, hogy igen, BIZTOSAN szeretnénk gyereket, "bármi" áron, ha természetes úton nem, akkor máshogy. Nagyon sokáig a "bármi" áron nálam nem volt opció, úgy gondoltam, oka van, ha nem lehet). Januárban már nem jött meg... Ráadásul iker babák! :)

2021. ápr. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
77%

Hát nem tudom.. Szerintem ha az ember igazán szeretne gyereket nem tudja csak úgy elengedni.. Főleg ha mindenki babázik körölöttünk, mindenhol kismamák jönnek szembe nem lehet kizárni az életünkből.


Van aki durván rástresszel és akkor is sikerül, van aki meg nem is akar gyereket csak össze-vissza dug és akkor se sikerül be.


Én anyukámtól mászok a falra, amikor azt mondja majd a baba tudja mikor kell jönnie... Ha tudná már jött volna, meg persze a petesejtet önálló döntőképességgel rendelkezik arról hogy mikor kell megtermékenyülnie... Az ilyen bullshitek csak jobban felidegesítenek/stresszelnek mintha nem mondanának semmit.

2021. ápr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs egészségügyi probléma, akkor a pszichés vonalon segíthet az elengedés, de csak erre hagyatkozni szerintem butaság, azok szokták mondogatni, akinek sosem volt ilyen problémája. Nálunk 7 hónap után lett pozitív a teszt egy olyan ciklusban, mikor már azt hittem peteérésem sem lesz (37. napon volt végül), el is mentem nőgyógyászhoz, hogy elkezdjük a vizsgálódást, párom elkezdte szedni amit az andrológus javasolt, és akkor sikerült. Valószínűleg ebben nem csak az elengedés játszott szerepet, de minimálisan talán benne lehet.
2021. ápr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
32%

Barátnőm BRUTÁLISAN rágörcsölt, 2. sikertelen hónapnál már nőgyógyászhoz ment ovuláció követésre, és folyton azt mondogatta, hogy kicsinálja magát, ha a 3. hónapban sem sikerül. Hát sikerült.

Nővéremék úgy voltak vele, hogy ha természetesen összejön, akkor lesz gyerek, ha nem, hát nem. 2.5 év után jött össze a lányuk, pedig ők aztán egy percet nem görcsöltek rá.

2021. ápr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!