Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan köztetek aki...

Van itt olyan köztetek aki beoltatta már magát és azóta teherbe is esett?

Figyelt kérdés
És ha igen mivel oltották? Esteleg eü dolgozóra gondolok, hiszen őket már több hónapja oltják.

2021. ápr. 4. 11:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
21%

Nagyon leegyszerűsítve: A vírus egy speciális, teljesen egyedi szerkezetű sejtélősködő. A védőoltások arra vannak fejlesztve, hogy felismerjék ezt a teljesen egyedi, speciális szerkezetű vírust, és ellenanyagot termeljenek rá. A meddőségnek rengeteg oka lehet, de az immunrendszered egyedi válaszreakciója egy teljesen más szerkezetű vírus ellen, biztosan nem. Ez 10. osztályos biológia, és nem speciális szakértői vélemény. Komolyan, csapj fel bármilyen biológiakönyvet.


Ha beléd juttatnának valamit, ami konkrétan tartósan meddővé tenne, az egy igen fejlett DNS szintű, génmutációt előidéző külső anyag lenne, amire a profitorientált gyógyszergyártó cégek nem fognak dollármillárdokat elb.xni, mert semmi értelme.

2021. ápr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%
Ok.Akkor el tudod magyarázni nekem, hogy az én immunrendszerem mégis miért támadja a saját szervezetem? Merthogy autoimmun beteg vagyok és mégis ez történik. Ezek szerint mindig tévedhetetlenül felismeri, hogy mit kell támadni. Ja, nem😕
2021. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
29%
Tehát, amiért neked van egy betegséged, ezért nincs logika abban, ami egyébként emberek százmillióinál jól működik. Világos. Akkor szerintem se oltasd magad, mert egyszer valahol lehet hogy valaki meddő lett, nem bizonyíthatóan emiatt. Vannak vízallergiás emberek is, tehát szerintem vizet se igyál soha többet, nehogy belehalj.
2021. ápr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
71%

Ki is derült, mennyire értesz hozzá. Feltettem egy egyszerű kérdést, HA és amennyiben lehetetlen, hogy az ember immunrendszere tévedjen, hiszen állítottad, hogy "biztosan nem", akkor mi a magyarázata az autoimmun betegségeknek? Amiben egyébként nem én vagyok érintett egyedül, hanem rajtam kívül több millió ember. (Egyébként a biosz könyvekben lehet, hogy nincs benne, de vannak autoimmun betegségek, amik pont, hogy okoznak meddőséget, hisz a megfogant "gyereket" ellenségnek érzékeli a szervezet.) Szóval bocs, hogy azt hittem, "hozzáértőként" tudsz rá magyarázatot.

A vizes példád annyira primitív, hogy arra nem is reagálnék.

2021. ápr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
92%

Szia! Jó a kérdés, bár én eleve meddőként vagyok kezelve (pm alulműködés és IR), így nem biztos, hogy releváns számodra amit írok.


Kedden kapom az első adagot az oltásból és júniusban tervezzük az első lombikunkat (férjem is meddő, miatta szükséges a lombik). Ha esetleg a későbbiekben is érdekel a dolog, szívesen visszajövök majd megírni a tapasztalataimat.

2021. ápr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem ismerem az osszes oltas leirasat de amit en kaptam ott rajta van h a 2. oltas utan min 2 honapig kerulni kell a teherbeesest. Gondolom van valami oka, igy nem hiszem hogy sokan tudnanak erdemben valaszolni a kerdesre, egyelore.
2021. ápr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én az oltáskor még nem tudtam, hogy terhes vagyok, csak utána pár nappal,főleg, hogy még 1 hét volt a mensimig. Az orvos szerint mindenden rendben,remélem nem lesz hosszútávon következménye, egyébként Pfizert kaptam. :)
2021. ápr. 8. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!