Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A járvány mennyire változtatot...

A járvány mennyire változtatott a gyermekvállalási kedveteken?

Figyelt kérdés
Pl aki első babát tervezett, halasztotta emiatt? Vagy aki 3., többedik babában is gondolkodott, lemondott róla (vagy halasztotta) emiatt?
2021. ápr. 13. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Mivel a munkánk megvan mi nem halasztunk. Oltást viszont így nem kértem mert nem akarok hónapokat várni.
2021. ápr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Semennyire
2021. ápr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Első gyereket nem halasztanék, pláne ha idősebb lennék. Most a másodikat halasztottuk, holott tervben volt. Pedig az első is már a járvány helyzetben született. Most nem hiányzik a kórházba járás.
2021. ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Itthonról dolgozunk, számunkra minden tök ugyanolyan mint a vírus előtt a programokat leszámítva, úgyogy nem volt semmi ami visszatartó erő lenne.
2021. ápr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Mindenképpen szerettünk volna kistesót kis korkülönbséggel, már februárban (2020) rajta voltunk a dolgon, akkor még nem volt vírus helyzet. De márciusban már kissé elbizonytalanodtam emiatt, de úgy voltam vele, lesz, aminek lennie kell. Első gyerekünk amúgyis nehezen jött össze, gondoltam, valószínűleg vele is így lesz. Hát nem, áprilisban megfogant. Ha akkor nem jött volna össze, akkor is jöhetett volna.
2021. ápr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk most van úton a baba. Terveztük, nem vagyunk túl fiatalok se, és nem tudni meddig kell várni a végéig. Amit lehet magán úton oldunk meg, a kórházat és a zsúfolt rendelőket kihagyva, most pedig azon töprengünk, hogy a baba holmikat is online fogjuk rendelni, hogy ne kelljen személyesen bent lenni sehol.
2021. ápr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tavaly februarban fogant, oktobernen szuletett, de ha nem jott volna ossze, akkor sem tesszuk felre a temat, 3.gyermek, 38evesen fogant, nem volt mar idom varni. Hozzateszem ferjem es en is homeofficeban voltunk, csak a gyerekek hozhattak volna haza a virust.

Mas kerdes szerintem ha valaki fiatal/kozvetlen emberekkel dolgozik/ es jelenleg mar ujabb ismereteink vannak a mehlepeny ateresztokepessegerol. Ha most lenne tema, teszt jelleggel jegelnem par honapig, de ha osszel is uitt tartanak a szamok, belevagnek. Akkor nincs mire varni.

2021. ápr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semennyire. Szerencsére nem kerültünk egzisztenciális válságba, mint mások, az esküvő után nekiálltunk a próbálkozásnak, ahogy terveztük. Mindketten elmúltunk harminc évesek, szóval nem vagyunk már a ráérünk még-korban. Bejött a dolog, most is azért vagyok ébren, mert a kiscsaj egy leendő kickboxbajnok sajtkukac és nem hagy aludni órák óta, így jobb híján itt ütöm el az időt.
2021. ápr. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!