Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt kérdés? Lehet pozitív?

Teszt kérdés? Lehet pozitív?

Figyelt kérdés

Most csináltam egy tesztet és ahogy ment fel a vizelet rögtön látszott a második csik.19.én kellett volna meg jönnie vagyis volt akkor egy kevés azt hittem meg fog jönni de azóta sem jött meg. szombaton csináltam facelle tesztet de azon alig látható valami volt. Nem tudom hihetek e ennek a tesztnek így

[link]

Ilyen lett rögtön gyorsan fotóztam nehogy el tűnjön a csík róla. Valakinek tapasztalata??



2021. ápr. 27. 15:32
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Nagyon drukkolok! Nekem 2 napja késik. Ma délutáni pisiből negatív sajnos. Tesztelek holnap után is , ha addig nem jönne meg. :( szorítok neked!! :) (nektek)
2021. ápr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ez pozitív, gratulalok!!! 🤗 Figyeld hogy erősödik e a csík a legközelebbi tesztelesnel!
2021. ápr. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Vettem facelle tesztet és olyan szép negatív lett,hogyy még egy halvány csík sem látszik rajta :( reménykedtem hogy pozitív lesz de akkor ezek szerint a teszt volt a hibás vagy nem tudom. Mindenkinek köszönöm aki válaszolt
2021. ápr. 28. 18:20
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kémiai terhesség volt. Én ránézésre azt mondtam volna, ennyi nap késés után ilyen halvány teszt mellett. Sajnálom :(
2021. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan így nézett ki a kémiai terhességemnél a tesztem.
2021. ápr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én pont így jártam most mensi napján pozit teszteltem, aztán másnap 3 tesztet is csináltam azok negatívak voltak után 3.nap egy gabriel tesztet csináltam az iszonyat halvány pozitív, azótta nem csináltam, de a mensim azótta se jelentkezett. Én se tudom mire vélni majd holbap csinálok még egyet ha az is negatív tuti nem vagyol terhes
2021. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
16 vagyok, csinálj majd 2nap múlva ismét ha nem jön meg
2021. ápr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Miujsag kérdező?
2021. ápr. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Nem jött még meg. Semmi jele nincs hogy meg akar jönni. Ma veszek még tesztet és meg nézem. Clear blue tesztet ajánlottak próbálok olyat szerezni és délután meg csinálom. Ha az is negativ lesz akkor várom hogy történjen valami.
2021. ápr. 29. 11:10
 20/21 A kérdező kommentje:
Csajok meg jött tegnap csak úgy semmi jel nélkül. Így sajnos nem lesz baba. Köszönöm mindenkinek a segítséget. Akinek pedig sikerült gratulálok 🙂
2021. ápr. 30. 08:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!