Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt kérdés? Lehet pozitív?

Teszt kérdés? Lehet pozitív?

Figyelt kérdés

Most csináltam egy tesztet és ahogy ment fel a vizelet rögtön látszott a második csik.19.én kellett volna meg jönnie vagyis volt akkor egy kevés azt hittem meg fog jönni de azóta sem jött meg. szombaton csináltam facelle tesztet de azon alig látható valami volt. Nem tudom hihetek e ennek a tesztnek így

[link]

Ilyen lett rögtön gyorsan fotóztam nehogy el tűnjön a csík róla. Valakinek tapasztalata??



2021. ápr. 27. 15:32
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Sajnálom kérfező, de majd a kövi hónapban 😊😊😊 nekem még mindig nem jött meg a teszt az ugye negatív volt szóval várom hogy meg jöjjön :) 16 voltam 😊
2021. máj. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!