Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van e már olyan kismama itt,...

Van e már olyan kismama itt, akit oltottak, s aztán esett teherbe?

Figyelt kérdés

Hosszú évek óta szeretnénk gyereket, veszteségek is voltak, a dokim javaslatára (meg amúgy is) pénteken fogom megkapni az oltást. Irtó mennyiségben látok/hallok olyan szöveget, hogy: eü dolgozó, nővérke és orvosok mondják, hogy oltás után legalább 2 évig felejtős a teherbe esés...

Megnyugtatna, ha valaki rácáfolna erre (akkor is ha épp kismamaként oltottak)

Az oltást mindenképpen beadatom, de nemtudom merjek e "nem várni" hónapokat, éveket... persze az a 2 hónap nem hiszem hogy pont sikert hoza, szóval nem is aggasztana annyira... na de évek?!?!?



2021. ápr. 28. 18:50
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Minden rendben. Második oltást nem kaptam, nekem azt mondta a dokim, hogy ne keverjük, mert ugye kínait kaptam terhesen meg pfizer vagy moderna, szóval nem is fogok kapni, csak majd ha már megszületett. Vigyázunk magunkra addig és ennyi :)
2021. jún. 9. 09:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!