Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy ne görcsöljek rajta? Már...

Hogy ne görcsöljek rajta? Már eléggé kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Férjemmel 7 hónapja szeretnénk babát, mindenki azt mondja, hogy ne görcsöljek rajta. De nekem úgymond "muszáj". A férjemmel nagyon szeretjük egymást, mindketten akarjuk a babát, de ő nem igényli annyiszor a szexet, mint én (ez már a kapcsolat elején is így volt). Szóval ahhoz, hogy peteéréskor biztosan együtt legyünk nekem mindenképpen számolgatnom kell, mert különben lehet, hogy "spontán" lemaradnánk róla. Így viszont elkerülhetetlen egy minimális "görcsölés". Segítsetek, mit tanácsolnátok?
2010. aug. 25. 09:41
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

Utsó vagyok!

Itt a fórumon olvastam mindkettőt!Megpróbálom be linkelni a kérdéseket! http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Remélem sikerül meg nyitnod!!!

2010. aug. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:

hát csajok, én is csatlakozom, mi sem szexelünk túl sűrűn, bár volt idő amikor azt gondoltam h a párom nem is akar igazán babát...azért nincs annyit velem, pedig nem, neki elég egy -két héten 1x.

Ti hángy évesek vagytok és a párotok?

2010. aug. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én már pocakos vagyok de elolvastam minden írást és nem tudom szó nélkül hagyni! Nekünk 10 hónap után sikerült és nem lehet nem rágörcsölni! Nálunk igazából a szex mennyiségével nem is lett volna akkora gond, az volt a gáz hogy amikor a férjem akarta volna, tudtam hogy "esélytelen napok" szóval értitek. Párszor én is közöltem vele (mert nem bírtam ki) hogy "na most pozi az ovuteszt" úgyhogy... de akkor már ő is tudta mi a "tét" és nem lehetett nem érzékelni a nyomást.

Néha én is vettem sós ülőfürdőt, lelkileg is feldobott.

Abban a hónapban, amikor sikerült (más tanácsára) az első pozi ovu napon voltunk együtt, egyszerűen elcsábítottam és kikezdtem vele anélkül hogy tudta volna hogy pozi napom van. Előtte boroztunk, beszélgettünk, 1-2 pohárka épp elég hogy mindketten feloldódjatok. Jó a pezsgő is, mondtam neki ma ilyen kedvem van, igyunk a házasságra, igyunk a boldogságra bla-bla-bla. Majd 2 nap múlva megkérdeztem (az első nega napon) hogy egy ismétléshez lenne kedve? Komolyan mondom, teljesen más volt akkor úgy együtt lenni, tényleg fergeteges és feszültség mentes volt és meglett az eredménye! Csajok a siker érdekében vessetek be ti is egy kis ötletet! S próbáljátok kibírni hogy nem mutatjátok meg az ovutesztet mert akkor már aznap este mindketten görcsölni fogtok... Sok sikert mindenkinek!

2010. aug. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
10:34-es vagyok!Mi az első pozitív nap estéjén voltunk együtt.Utána megsem mozdultam reggelig,oldalra fordultam és szunya.Kicsit ugyan gusztustalan,de megérte!!!! :-))))
2010. aug. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
Előző vagyok!Nekem is kínos volt hónapról hónapra bejelenteni,hogy na most van itt az idő és akkor most gyorsan csináljunk kisbabát.Ilyenkor mindíg azt mondtam az uramnak,hogyha sikerül,és tényleg lesz majd gyerkőcünk,megfogja hálálni ezt a kis igyekezetét milliárdszor!Csak kikell még bírni egy kicsit...
2010. aug. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
Már az előző oldalon írtam,hogy Én már teljesen kikészültem,most mégjobban,mert megint megjött.Nem bírtam már tartani magam,tegnap eltört a mécses,egész éjszaka zokogtam,nem bírtam abbahagyni,igaz,hogy a férjem kijött utánam a sötét konyhába,mert észrevette,hogy valami baj van,vígasztalt is,hogy ne adjam még fel,meg hogy de azért még ugye néha próbálkozhatunk,meg ilyenek,de ez már olyan szánalmas szöveg nekem. Mondtam neki,hogy ő sohasem fogja megérteni,amit érzek,hogy ha pozitív ovuteszt,akkor azt hogy mondjam meg,és hogy milyen megalázó az,hogy magában biztod gondolja már,hogy milyen elege van,és hogy pont nincs is kedve hozzá,de muszály,mert akkor van némi esély,és hogy én már ebbe belefáradtam,és nem tudom már lazán felfogni,annyira senkinek érzem magam,én már nem fogok szólni az ovutesztről,mert egész egyszerűen nem bírom tovább,hogy az a havi 1-2 alkalommal,kényszerből legyen velem.Vettem már be egy kis nyugtatót,mert nem tudok megnyugodni,hiába foglalom el magam,bármit csinálok,közben is sírok,nem bírom abbahagyni..Ne haragudjatok hogy leírtam.
2010. aug. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:

nyugodj meg és szerintem a megoldás nálatok a lombik. Ha szeret a férjed, akkor belemegy és lemegy rólatok minden feszültség. Említsd meg neki, mert rá fog menni a kapcsolatotok.

B.

2010. aug. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Kedves 10:28-as válaszoló. Kérlek, ne ess kétségbe,tudom, hogy ezt könnyű mondani. Én éppen a múlt hónapban éltem át ugyanezt. Megint összevesztünk azon, hogy neki miért nincs kedve gyakrabban hozzá, mikor baráti pároktól meg folyton azt halljuk, hogy az asszonykának már elege van, mert a férje állandóan azt akarja. Persze én is elkezdtem vígasztalhatatlanul sírni, hogy így hogyan akarunk gyereket, és így hogy ne görcsöljek rá. De úgy tűnik, hogy használt, hogy kiöntöttem a férjemnek a lelkemet, mert ebben a hónapban mintha csoda történt volna. Még csak a 17-ik ciklusnapon vagyok,és már 7-szer voltunk együtt. Szerintem a férjed is meg fog téged érteni, és észbe fog kapni. Drukkolok. ++++
2010. aug. 29. 11:15
 19/43 anonim ***** válasza:
jaj lányok, ma már pozi lett az ovutesztem, már teljesen ki vagyok előre, hogy hogy fogom bevetni magam, mert a párom ma sokáig dolgozik, biztos nem lesz kedve semmihez.. ti hanyadik nap vagytok, mikorra nem várjátok?
2010. aug. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Én 8-ra nem várom, remélem nem fog megjönni. Most talátam egy oltári cikket. Tényleg így van, annyira igaz: [link]
2010. aug. 31. 13:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!