Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy ne görcsöljek rajta? Már...

Hogy ne görcsöljek rajta? Már eléggé kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Férjemmel 7 hónapja szeretnénk babát, mindenki azt mondja, hogy ne görcsöljek rajta. De nekem úgymond "muszáj". A férjemmel nagyon szeretjük egymást, mindketten akarjuk a babát, de ő nem igényli annyiszor a szexet, mint én (ez már a kapcsolat elején is így volt). Szóval ahhoz, hogy peteéréskor biztosan együtt legyünk nekem mindenképpen számolgatnom kell, mert különben lehet, hogy "spontán" lemaradnánk róla. Így viszont elkerülhetetlen egy minimális "görcsölés". Segítsetek, mit tanácsolnátok?
2010. aug. 25. 09:41
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

szabadna tudni,hogy hozod meg a párod kedvét,hogy nem áll ellen?Mit teszel,milyen praktikáid vannak?Segítséget kértél ez ügyben,bár úgy tűnik,nem is volt nálatok baj,most légyszíves Te segíts nekünk,adj Te tanácsot nekünk!

2010. szept. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:
Igazság szerint nincs semmi különösebb praktikám: egy kis simogatás, csókolgatást stb. Tulajdonképpen, a problémám amiért a kérdést kiírtam, csak abban áll, hogy nem ő kezdeményez, mindig nekem kell. De ezen túl nincs más gond, ha észreveszi, hogy én szeretném, akkor már ő is benne van. Az egyetlen probléma az, hogy nem ő az, aki kezdeményezi az együttlétet.
2010. szept. 11. 08:10
 43/43 anonim ***** válasza:
Kedves B! Igen rákérdeztem! Azt mondta hogy a haverjával szokott smsezni mert az nem szeret telefonálni! Lehet hogy kicsit túllihegtem! De hát ilyenkor már minden eszébe jut az embernek! Szerdán voltunk együtt, elvileg csütörtökön volt peteérésem. Szerdán és csütörtökön tök száraz voltam, nem volt folyásom, tegnap este volt egy kis fehér krémszerű folyásom. Akkor megvolt a peteérésem?
2010. szept. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!